Kız bir şövalye hakkında çok kitap serinin kayıp ismi ve bipolar bir adam

Çok hacimli bir hikaye adını hatırlamaya çalışıyorum. Her birim belki de 20-25 cm x 10 cm x 3 cm kalınlığında, belki 120 sayfa oldu?

  • Ovuşturdu tarzı (değil gri ölçekli gölgeleme) bazı çapraz kapak gölgelendirme ile değil, renkli - siyah/beyaz çizgi çizimi.
  • Hikaye büyük su geçirmez sualtı + savaşçı bir takım elbise, bir şövalye ama soğanlı ve büyük gibi bir kız vardır.
  • "Büyülü" yetenekleri çeşit var bence. Bu konuda tüm emin değilim.
  • Kaleleri ziyaret eder ve tutar, sorunlar, görevler, vb olan insanlara yardım eder.
  • Hikaye bir dandy gibi giyinen bir manik-depresif (bipolar) adam uçan gemi bir şey var.
  • Bu adam da tuhaf bir hastalığa hizmetçi/aşçı kızlar delikleri ve eksik uzuvları var, "Boş hastalığı" deniyor sanırım. Toprakları üzerinde başka insanlar da var.
  • Şövalye kız gemi uçan adam ile buluşur.

Yaklaşık 12 yıl önce gelen kitapları hatırlıyorum, belki de? Yazılı olduklarında emin değilim. Ayrıca sağ okuma İngilizce üst olma VE soldan sağa değil, sağdan sola tarzı için hatırlıyorum.

+126
user77321 28 Kas 2018 07:25:14
28 yanıtların

Bu orijinal kırpılmamış görüntü olduğu Dorei Kişi 1 "奴隷騎士ⅰ", bir Fate/stay night hentai manga tarafından doujinshi Daire KUSARİ. Bir önceki sayfa yazdırılır

陵辱連鎖シリーズ+オリジナルイラスト集

çeviren:

Ryoujoku Rensa Serisi + Özgün Çizimde Koleksiyon

Ryoujoku Rensa KUSARİ tarafından başka bir hentai manga, aynı kitabın 2005 eroge romanından uyarlanmış. Açık bu resim orijinal resimde.

+991
ronip57 03 февр. '09 в 4:24

Japonya'da okuyucu izleyen herhangi bir grafiğin bilmiyorum, ve bunun için istatistikleri toplamak zor gibi görünüyor. Bir sonraki en iyi şey, birçok birim satın alınıyor, ama satın alınan birimler mutlaka okuyucu için doğrudan karşılık gelmez temsil eden satış rakamları vardır. Çizgi roman satış rakamları rapor üzerinde bir haftalık bazda Yapamaz, hangi go-kaynak için Japon eğlence medya sıralaması. Bunlar yayınlanırsa arasında internet dahil olmak üzere Anime News Network İngilizce (bağlantı için geçerli en son liste). Bir vereceğini bekliyor, haftalık sıralamasında eğilimi değişir çok neye göre olmuştur son zamanlarda yayımlanan, böylece onlar da derleme yarı yıl satış istatistikleri (İngilizce ile ANN) olan muhtemelen daha yararlı belirlemek için ne şu anda popüler.

Yurtdışı satış istatistikleri bile manga korsan seviyeleri nedeniyle popüler olanları gösteren çok iyi bir iş yapmayacak. Onlar hala mevcut ABD üzerinden NY Times, ama onlar Bayan önemli sayıda izleyici kimsin okuma korsan manga (örneğin scanalations) ve ayrıca don raporu mutlak sayılar, sadece göreli konumları. Çeşitli indeksleme siteleri gibi ANN veya MAL yapmak zorunda veriler için "en popüler" manga dayalı kendi listeleri, hangi büyük olasılıkla içerir olanların elde etmek yasadışı, ancak bunlar tüm zamanların sıralaması. Mevcut sıralaması muhtemelen sahip oldukları verileri derlemek zordur.

+981
Rob Peck 3 Ara 2013 17:03:51

Birkaç kez Vegeta, Goku daha güçlü olduğunu biliyoruz.

  • Daha güçlü olmaya başladığından beri Dünyaya gelmeden önce, önceden öğrenmiş Goku kaioken (Bu tutarı olarak saymıyoruz)

  • İlk kez odasına gitti.

  • Zaman Beerus Bulma tokatladı.

Ama başka zamanlarda, bazı şüpheli olanlar, süper saiyan oldu ilk defa, yanlış hatırlamıyorsam, Vegeta Goku aştı olabileceğini ifade eden Piccolo olduğuna eminim.

Bu nedenle benim sorum,

Kaç kez Vegeta güç Goku aştı?

+924
Sheljohn 20 Şub 2019 21:10:46
(カンガルーの誕生日 - Kanguru no Tanjoubi) bebek Kangurunun Doğum günü Sürprizi 1941 yılında yayınlanan bir anime
+887
Human 8 Ara 2011 10:02:51

507 Bölümde, N = güç 'hakkında Gold D. Roger olan her şey' sesini duymak konuşuyordu. Gök Ada Poneglyph eski dilde yazmak mümkün olduğunu açıklamak gibi görünüyor. Ne bu fenomen midir?

enter image description here

+874
Nikesh Hyanju 18 Ağu 2019 23:30:34

Ona e-posta gönderme ayrıcalığına sahip olduğumuz için sevecek, ben de onu e-posta insanlar için cevaplar diye duydum. Kimse onun e-posta biliyor mu? Eğer e-postalarınızı cevap ise, sen söyle!

+864
William King 26 Nis 2019 08:48:48

Göre VNDB (hem Aoishiro ve Akai İto) ve Manga Güncellemeleri sayfa için Aoishiro - Kaeishou, Akai İto olur kardeş oyun için Aoishiro.

Anladığım kadarıyla, ikisi de Shoujo Ai/Yuri başlıkları, hem de Başarı ile yapılır ve her iki Oni odaklanmak gibi görünüyor. Ancak bu unsurlar Aoishiro ve Akai İto kardeş oyunları nasıl görebilirim.

Çok merak ediyorum, ikisi arasında bir bağ var?

+757
waldrumpus 18 Eki 2017 09:24:12

Naruto büyük. Orada 220 bölüm orijinal yayın franchise ve 450 bölüm bölüm izle.

Naruto derinlemesine. Filler bölümleri bile, açıklamak için zaman inanılmaz bir miktar olan hikaye hakkında nişler ve nüansları vardır.

Naruto olan bir çok şey gibi ve bir çok şey için nefret ediyorum. Her zaman bazı insanlar diğerlerinden daha fazla zevk anime bazı bölümleri olacak.

Eğer kuzenin seviyor olmadığını görmek için, en iyi şekilde? 1 Sezon izlemesine izin vermiş. Medya ile tanışmalarına ve ne deneyim izin için yeterli zaman var.

Eğer gerçekten istemezsen gider hepsi o bekliyor, o zaman size göstermek onları iki anime açılışları - GİT!!! ve bunların her ikisi de Seishun Kyousoukyoku (ironik genel serinin her iki eylem, eğlence ve drama yönlerini iletmek için yeterince iyi bir iş yapmak, 4 ve 5 mevsim, ardışık açıklıklar vardı).

+721
TisMe 2 Kas 2013 06:44:58

Ha Ha ha ha ha AH EVET.

Çin: Death Note, Code Geass (geçici olarak), Kan-C, Psycho-Pass, Saldırı üzerinde Titan, ölü adam Harikalar ve daha ne varsa fikrim içeriği

Bir giydiği bir kahraman olması için Fransa: Geçici olarak yasakladı Kinnikuman gamalı

İran: aslında her şey, İslami Kültür Bakanlığı (muhtemel anime/manga ile olur)bunu kabul etmediği takdirde yasaklandı

Japonya (Shoujo Tsubaki) birkaç: "Yalınayak Gen" ve "Midori yasakladı bile"

Çocukları gösterisi taklit etmeye çalışırken yaralanmış veliler şikayet etti, çünkü Yeni Zelanda: Lise DxD ve Puni Puni Poemy sakıncalı malzeme ' (adil olmak)yasaklandı, ayrıca Power Rangers yasaklandı

Fikrim içeriği ile Singapur: bir Şey

Ve bu sadece bir örnekleme var....

+690
Colin Basnett 30 May 2015 12:17:53

Doğru hatırlıyorsam,

duvarlar Devlerin dış kabukları ile inşa edilmiştir.

Sonuç olarak, duvarları kırmak ve yıllardır insan çeşit korunaklı olması çok zor.

+688
Sergey Kucher 19 Kas 2011 02:48:59

Evet, bu pazar anlamına gelir. Wiki diğer adı Bayan pazar olarak Adlandırılan sürümü için bilinir. Bu iki basit olurdu ve de hala anlam taşır. Genel olarak, Bayan, Pazar günü de Bayan pazar olarak bilinir.

Kaynak

+679
Emma Howard 16 Haz 2010 12:02:40
Bakuman. Tsugumi Ohba tarafından yazılıp Takeshi Baskılardan gösterildiği shounen bir manga var. Manga sanatçı olmak isteyen yetenekli bir sanatçı Moritaka Mashiro ve Akito Takagi isteyen yazar, iki dokuzuncu sınıf erkek.
+662
dearlbry 28 Nis 2018 18:40:16

ANN şunları yazıyor:

Bir dizi kısa korku hikayeleri temel alan Japon mitler ve şehir efsaneleri. Serisi kağıt tomarları kullanarak kamishibai, geleneksel Japon hikaye bir yöntem kullanarak, oyun alanında öğrenciler için bu hikayeler anlatan yaşlı bir adamın etrafında çerçeveli.

Aynı crunchyroll veya diğer sitelerde özetleri için de geçerli.

(Fotokopi-bir) Saç "gibi hikayeler, efsaneler, bu yüzden açıklamak için çok değil, sadece şehir olduğunu tahmin ediyorum.

+647
Ricardo Belchior 5 Haz 2019 21:30:48

Nibi oldu mühürlü bölüm 81 Naruto yol alır, Üzücü bir Haber. Bütün göreve başladığı bölüm 71, Arkadaşım, ne zaman başlar Akatsuki peşinde nibi.

+630
Scott Lovitt 25 Kas 2012 12:26:57

Donanma aslında tamamen güce dayalı ödül belirlemek değil, aynı zamanda özellikle kötü adamın yakalanmasını istiyorlar nasıl temel aldılar.

Denizciler 300-400 milyon dolar arasında geçici nimetlerini düzeltmekte başlayan DonFlamingo lütuf 340 milyon beli olduğunu düşünürsek, oldukça büyük bir anlaşma olduğunu göstermektedir.

Bu hesaba, Eğer amiraller korsanlar Olsaydı, nimetlerini onların muhtemelen 300 milyon aralığında olacaktır.

Power (güç ve tek parça olarak ölçülebilir değildir) kural olarak, tüm üst ligde, şu ana kadar resmen amiraller üzerinde çok açık bir avantaj Beyazsakal olduğu söylenebilir eden tanıtıldı olan tek karakter, ve o öldü onlar.

Diğer Yonko belirli bir amiral daha güçlü olması çok muhtemeldir, ama mutlaka somut bir kural yok, ama onların gücü iyi bir ölçü olması gerekiyor.

+599
LinuxSecurityFreak 7 Haz 2015 00:20:23

Bu soru Spoiler içerebilir.

Sadece 13 Noahs olan 187. Bölümde, Millennium Earl öldürüldükten sonra, kalan on iki Noahs dünya depolanmışsa belirtiliyor yani. Ancak, Nea Walker 14 Nuh "olarak anılmaktadır. Kimden geldi mi?

+598
Deserett 25 Haz 2015 11:31:00

Galiba Sai tema şarkısı ya da hakim önüne gelecek ya da Konoha kök.

+596
halp 2 Tem 2018 03:33:20

Bu bir dünya haritası değildir. (Yaklaşık 45° saat yönünde eğimli) Japonya haritası.

Road map of Japan.

+577
Philippe Gilbert 23 May 2014 06:28:16

Touhou pek çok oyun, müzik olduğunu fark ettik ve baskı işleri Japonca bir parçası ve iki tilde ile ayrıldığı yerde, İngilizce Bölümü, oluşan başlıklar var gibi görünüyor.

Örneğin, çoğu ana oyun başlıkları izleyin bu desen, ancak bazı .5 oyunları görünmek için kullanın "Japon adı ~ Japonca altyazı" yerine?

Kızıl Şeytan - TH06: 東方紅魔郷 yada Avatar 
- TH07: 東方妖々夢 yada Mükemmel bir Kiraz Çiçeği
TH07.5: 東方萃夢想 yada Önemsiz ve Kayıp Güç
- TH08: 東方永夜抄 yada Bozulmaz Gece
Çiçek - TH09: 東方花映塚 yada İllüzyon Görüntüleyin
- TH09.5: 東方文花帖 yada Mermi Ateş 
İman - TH10: 東方風神録 yada Dağ 
- TH10.5: 東方緋想天 yada Scarlet Weather Rhapsody
- TH11: 東方地霊殿 yada Yeraltı Animizm
- TH12: 東方星蓮船 yada Tanımsız Fantastik Nesne
- TH12.3: 東方非想天則 yada 超弩級ギニョルの謎を追え
- TH12.5: ダブルスポイラー yada 東方文花帖
- TH12.8: 妖精大戦争 yada 東方三月精
- TH13: 東方神霊廟 yada On Arzular
TH13.5: 東方心綺楼 yada Umutsuz Masquerade
- TH14: 東方輝針城 yada ikili oyun Karakteri
- TH14.3: 弾幕アマノジャク yada Büyü Kartı İmkansız 
- TH14.Limbo 5: 東方深秘録 yada şehir Efsanesi 
Deli Krallık - TH15: 東方紺珠伝 yada Eski 
- TH15.Ortak Çiçek 5: 東方憑依華 yada Antinomy 
- Dört Mevsim TH16: 東方天空璋 yada Gizli Yıldız 

Birçok şarkıları ana oyun serisi var tilde onları da. Ama desen takip etme şarkılar vardır, bu yüzden aşağıdaki tüm ana oyun temalar sadece bir alt kümesidir:

(EoSD) - TH06:
 - 上海紅茶館 yada Çin Çayı
 - ラクトガール yada 少女密室
 - 月時計 yada ルナ・ダイアル
 - 紅楼 yada Doğu Rüya...
(PCB) - TH07:
 - 妖々夢 yada Kar veya Kiraz Yaprağı
 - 無何有の郷 yada Derin Dağ
 - 人形裁判 yada 人の形弄びし少女
 - 幽霊楽団 yada Hayalet Ensemble
 - 東方妖々夢 yada Antik Tapınak
 - 広有射怪鳥事 Ne zamana Kadar yada?
 Yaşam - 幽雅に咲かせ 2 墨染の桜 yada Sınır 
 - 少女幻葬 yada Necro-Fantezi
 - 妖々跋扈 yada Kim yaptı!
 - さくらさくら yada Japanize Rüya...
(İN) - TH08:
 - 永夜抄 yada Doğu Gece
 - 幻視の夜 yada Hayalet Gözler
 - 蠢々秋月 yada Yuhaladı Böcek
 - 夜雀の歌声 yada Gece Kuşu
 - 懐かしき東方の血 yada Eski Dünya
 - 永夜の報い yada Bozulmaz Gece
 - 少女綺想曲 yada Rüya Savaş
 - シンデレラケージ yada Kagome-Kagome
 - 狂気の瞳 yada Görünmez Dolunay
 Ay - 千年幻想郷 yada Geçmişi 
 - 竹取飛翔 yada Deli Prenses
 - エクステンドアッシュ yada 蓬莱人
 - Sonsuz Rüya yada 幽玄の槭樹
(PoFV) - TH09:
 - 花映塚 yada Higan Retour
 - 春色小径 yada Renkli Yolu
 - 東方妖々夢 yada Antik Tapınak
 - 狂気の瞳 yada Görünmez Dolunay
 - 幽霊楽団 yada Hayalet Ensemble
 - もう歌しか聞こえない yada Çiçek Karışımı
 - ポイズンボディ yada Terkedilmiş Bebek
 - 今昔幻想郷 yada Çiçek Toprağı
 - 彼岸帰航 yada Nehir Manzarası
 Altmış Yıl - 六十年目の東方裁判 yada Kader 
 - 魂の花 yada Başka bir Rüya...
(Maliye Bakanlığı) - TH10:
 - 人恋し神様 yada Romantik Güz
 - 厄神様の通り道 yada Karanlık Yol
 - 芥川龍之介の河童 yada Samimi Arkadaş
 - フォールオブフォール yada 秋めく滝
 - 妖怪の山 yada Gizemli Dağ
 - Bu 御柱の墓場 yada Mezar Olmak
 - 神さびた古戦場 yada Suwa Foughten Alan
 - 神は恵みの雨を降らす yada Sylphid Rüya
(SA) - TH11:
 - 封じられた妖怪 yada Kayıp Yer
 - 少女さとり yada 3. göz
 - 死体旅行 müsterih Ol yada!
 - 霊知の太陽信仰 yada Nükleer Füzyon
 - エネルギー黎明 yada Gelecek Hayal...
(UFO) - TH12:
 - 感情の摩天楼 yada Kozmik Zihin
 - 空の帰り道 yada Gökyüzü Rüya
- (TD) TH13:
 - 聖徳伝説 yada Gerçek Yönetici
(DCC) - TH14:
 - 輝く針の小人族 yada Küçük Prenses
 - 始原のビート yada Saf Yendi
(LoLK) - TH15:
 - ピュアヒューリーズ yada 心の在処
- TH16 (HSiFS):
 Her Mevsim - 秘神マターラ yada Gizli Yıldız.

Şarkı Tilde kullanımı daha yeni oyunlar için azalmış gibi görünüyor.

Başlıkların çoğunun ZUN müzik albümleri gibi izleyin bu desen de. Örneğin:

Sahte Cennet - 蓬莱人形 yada Bebek 
- 蓮台野夜行 yada Hayalet Alan Kulüp
Garip bir Rüya - 夢違科学世紀 yada Değişkenlik 
- 卯酉東海道 yada Retrospektif 53 dakika
- 大空魔術 yada Büyülü Astronomi
- 鳥船遺跡 yada Trojan Yeşil Göktaşı
Japonya - 伊弉諾物質 yada Neo-gelenekçilik 
- 燕石博物誌 yada Dr. Gecikme Manyak Rapor
- 旧約酒場 yada Sonsuz Bar "Yaşlı Adam"

Ayrıca, bazı baskı işleri belli bir iki isim olan şeyler:

- 東方儚月抄:
 - İçinde 東方儚月抄 yada Sessiz Günahkar Mavi
 - Deli olarak 東方儚月抄 yada Kafes Runagate
 - 東方儚月抄 yada 月のイナバと地上の因幡
- 東方三月精:
 - 東方三月精 yada Doğu ve Küçük Doğa Tanrısı
 - 東方三月精 yada Garip ve Parlak Doğa Tanrısı
 - 東方三月精 yada Oryantal Kutsal Yer
 - İçinde 東方三月精 yada Vizyoner Periler Türbe
- 東方茨歌仙 yada Vahşi ve Boynuzlu Hermit
- 東方鈴奈庵 yada Yasak Scrollery

Büyü kartı adları da bazen oluyor iki isim bir şey var gibi, tırnak işareti yerine tilde ile olsa. Örneğin, Flandre büyü kartları içinde EoSD:

- 禁忌:
 - 禁忌"クランベリートラップ"
 - 禁忌"レーヴァテイン"
 - 禁忌"フォーオブアカインド"
 - 禁忌"カゴメカゴメ"
 - 禁忌"恋の迷路"
- 禁弾:
 - 禁弾"スターボウブレイク"
 - 禁弾"カタディオプトリック"
 - 禁弾"過去を刻む時計"
- 秘弾"そして誰もいなくなるか?"
- QED"495年の波紋"

Bu tilde adlandırma kuralı arkasında bir açıklama ya da sistem veya hikayesi nedir? Ya da bunun üzerinde çok duyuyorum ve sadece "ZUN yaptı açıklaması serin görünüyor, çünkü ben"?

+558
msoutopico 12 Mar 2014 01:13:04

1 Bölüm, trenler geldiğinde sıkı bir zamanlama olduğunu ima etti. Programa göre, şehir sadece önceden köprü daha düşük bir potansiyel olarak kabane kalan dış gelmesi sürece bence musallat bölge çok tehlikeli.

Ancak, Mumei tren çizelgesi olmasını söyledi ve erken geldi. Böylece kimse geliyor ve böylece köprünün alt olmadıklarını bilmektedir.

+534
Darua17 15 Oca 2015 14:43:08

Başka bir yerde uzak menzili dışında savaşıyordu gibi değildi. Nunnaly saf irade dışı geass kırdı. Bazı bireyler bir geass parçası direnmek, ya da üstesinden gelebilir.

Susaku herkes unutur ise Geass etkisi altında ne yaptığını anıları korumak, bu örneğin göstermiş oldu.

Olay olduğunda neler hissettiğini düşün. Anahtarı bulmak değil yanından yenilgi olurdu inanmak için bir nedeni vardı ve her şeyi sevgili tuttu.

Bu gözler onun üzerinde geass kırmak için yeterli olacaktır. Ayrıca annesinin ölümü sırasında implante sahte anılar hakkında geass sonu o kadar etkili olmadığını unutmayın.

Ayrıca, Turuncu düşünmek BİLE-kun (kilometre) büyük, ayrıca Lelouch askerler üzerinde geass dispell olacağını dispell bir balon yapabilir. Bu yüzden sadece savaş sırasında kokpit onu açıyor sonra (Anya üzerinde Ruprecht (ya da Marianne) geass sanılıyor), ortadan kaldırmak için kullandı.

(Alışveriş Merkezi olaydan sonra kullandı gösterilen değil sanırım).

+461
magid abo 18 Ağu 2013 02:02:08

Raava ve Vaatu ile, ışık ve karanlık diğeri olmadan var olamaz. Birbirlerini yenmek olabilir, henüz mağlup victor doğacak.

Aang konuşan Aslan Kaplumbağa tarafından belirtildiği gibi, "ruhsal enerji bükme bir enerji türü olduğunu gösteren kendimizi" içindeki unsurlar ama enerji bükük değiliz Avatar süre önce yükseltilir ve nerede harmonik Yakınsama.

Raava ile bağlantısı nedeniyle tüm dört elementin bükme Wan yeteneğini gösterdiği gibi, bu enerji ruh enerjisi ile son derece uyumlu görünüyor beri, Harmonik Yakınsama dünyada bükme enerjiyi yükseltmek için mantıklı olur.

Barry belirtildiği gibi, uluslar arasında büyük bir dengesizlik vardı. Elemanları, ışık ve karanlık gibi, birbirleri olmadan var olamaz yana, hava bükmek diğer üç ülkenin yeniden yardımcı olmak için dünyanın dengeleme ortaya çıkar-bu, doğaldır.

Birkaç kişi birden yeni bükme yetenekleri ile kendilerini bulmuş olabilir, ancak diğer üç unsur zaten var ve yeniden dengeleme gerekmez.

Bu yazı çok gecikmiş cevap için Özür dilerim, ama son zamanlarda bu yığın bakıyorum ve oldukça Avatar seviyorum alakasız Not::)

+272
Carol Felix 20 Eyl 2019 00:44:25

Çağırma yaratıklar çağırmak için kullanılan bir tekniktir. Çoğu zaman, birçoğu gibi, Naruto, kurbağalar değil) sadece yaratık 1 tek tip toplamak için başardık.

Ama Sasuke yılan ve Şahin summon yapabiliyor. Yaratıklar 2 farklı türde toplamak mümkün olduğunu yani sorum şu?

+169
Invisigoth 2 Ağu 2015 22:56:54

Bu bölüm benim için gerçek bir şok olarak geldi. Her zaman Shigure tek çocuk olduğunu sanıyordum. Başlığı söylediği gibi, ipuçları herhangi bir referans ya da belki hatta Shigure bir kardeşi olduğunu ima edildi.

+164
Ashley H 21 Ara 2017 11:20:14

enter image description here enter image description here

Yukarıdaki resimlerde, kanını iki renk var. Dragon Ball Z önce, kanını mor oldu serisi kırmızı ama daha sonra oldu.

Bunun arkasındaki neden nedir?

+100
Ricky Patel 4 Eki 2016 23:04:38

Bildiğim kadarıyla, en manga serisi için tankoubon birimleri İngilizce sürümleri birkaç ay içinde, hatta yıllar, Japonca orijinal sürümü yayımlanmış gibi görünüyor.

Naruto ve Fairy Tail gibi çok popüler serisi bile parçaları ilk Japon serbest bırakılmaları ay sonra serbest sayacı İngilizce tankoubon kendilerine.

Neden bu durumda?

Eğer altyazılı anime ilk Japon sürümünden gün sipariş üzerine olur Crunchyroll ya da Shonen Jump, gibi şirketler tarafından yapılan bireysel manga bölümleri ya da (yasal bile olsa) çeviri serbest bırakılması için gereken süreyi göz önüne alırsak, ben tankoubon birimleri İngilizce çeviri bırakmadan tüm şirketler yapmak zorunda beri çok uzun zaman alır, özellikle de bölümleri tek tek çeviri durumunda, ki bu bana çok mantıklı gelmiyor sadece onları bir arada derleme.

+92
Jingyan 21 Ara 2014 21:21:56

Hedef zararını kadar şiddetli olmasa bile jutsu kullanıcı hasara neden olur, çünkü Naruto Rasen shuriken kullanmak için izin değildi asıl sebebi de budur. Hangi kötü hasar var ise Rasen shuriken kullandı, hatırlayın Naruto ellerini.

Ama Sage modda veya Kurama çakrasını üzerimi hatırla Naruto çok daha az hasar alır. Naruto aslında adaçayı/bijuu modu kullanması bu yüzden.

Ayrıca, bu Rasen Shuriken Amaterasu ile kombine edildiğinde, combo saldırı aslında Rasenshuriken gibi patlamaz görüyoruz. Bu zarara sebep olduğu yöntemde bazı farklılıklar vardır.
Combo içinde rasenshuriken sadece Amaterasu gücünü artırır. Bir Rasenshuriken karakteristik hasar yapmaz. Hasar Amaterasu tarafından yapılır. Yani sasuke de tutabildi ve hedefi vurdu.

+51
Lex Nasser 5 Haz 2014 03:24:31

Ne yeni Dragon Ball Süper açılış Goku kırmızı aura şeklidir? Düzenli Kaioken mi? Kaioken ile Tanrı Süper Saiyan Süper Saiyan değil mi? Süper Saiyan formu Tanrı mı? Yeni bir şey mi? Burada açılış görebilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=FN57gmQlmLU

(Formun ne olduğunu konunun asıl soru, diğer sorular açıklayıcı.)

Goku red aura form

Güncelleme: 03/08/2017 . Süper Saiyan Mavi dönüşümün ilk Mağazacılık oyuncak görüldü. Bazı insanlar bu çikolata Goku Mağazacılık arkasındaki görüntü Goku'nun yeni form ve açılışta gördüğümüz bu kırmızı aura form ile ilgili olabileceğini söylüyor.

enter image description here

Ve son bir tweet Dragon Ball Süper bir yazar tarafından yeni bir form bekliyor diyerek yapıldı

enter image description here

+46
swathydhanasekar 24 Nis 2017 23:17:38

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil