Bradley ona karşı askeri komplo Elrics ve üyeleri hapse Führer neden?

Neden führer Bradley ona karşı askeri komplo Elrics ve üyeleri hapsetmek mi? O biraz yakın olanlar onların tehdit ederek onlara itaat ediyor ama gezmelerine ve birbirleri ile iletişim kurmasını sağlar. Hughes ya da hapsetmek Dr. Marcoh öldürmenin hiç bir sorun yaşamadım, o yüzden Elrics ve Mustang ile aynı yapmadılar tuhaf buluyorum. Kurban için önemli bir aday olduklarını anlıyorum ama bastırmak ve onları hapsetmek, onları her zaman takip ederek onları çok daha kolay olurdu.

Homonkulusların sadece insanlara saygı duymadı ve onları tehdit gelmedi bu cevap bence yeterli değil. Arsa onların değil soruda belirtilen o sadece takılmak için çalışan insanlar öldürerek ve hapsetmek oldum. Bu yüzden sadece arsa bir delik var sanırım....

+858
Brad Biggers 8 Eki 2016 12:39:57
23 yanıtların

Korra daha fazla veya daha az Kuvira üniforması üzerinde metal büküm, metal tipini bildiği sürece olabilir. Ancak, böyle bir şey yapmak anlamsız olurdu. Örnek: Eğer Toph Dai Li'nin gücü gibi bir toprak bükücü Olsaydı ve, o zaman Toph bir rock elbette Dai Li her zaman kolayca bükücü kendisi mücadele edebilen bir heykel veya onları çevreleyen gibi toprak bükme sayesinde onlara yumuşak olmalıdır. Aynı iki Korra ve Kuvira için geçerlidir - hem de gerçekten sadece zincirleme diğer alt edebilir böylece metal bend, olabilir.

+982
VirginiaCarpenter 03 февр. '09 в 4:24
"Paranormal bilim" hikayesi dokuz özel bireyler, 17 tarafından işletilen "Choujou Kagaku Kirikiri Basara" okült Özet blog-yıl-eski yıl lise öğrencisi Yuuta Tavla ikinci bağlı izler. Bu dokuz sonunda kurşun etrafında bir sağduyu bu dünyada kabul edilir ne değişecek daha büyük, hayal bile edilemeyecek bir olay meydana gelen küçük anlamsızlıkları.
+957
skfd 31 Ağu 2013 02:01:31

Göre Benim Anime Listesi, devamı için Kayıp Tuval OVAs olduğu Saint Seiya TV Serisi. Ayrıca, bu resim zaman çizelgesi gibi geri iddia, ama bilmiyorum kim oluşturulan görüntü.

+949
user3107708 9 Eki 2014 02:00:30

Nobunagun (Japonca: ノブナガン) bir eylem manga serisi tarafından Masato Hisa, bir anime uyarlaması ile Köprü. Oda Nobunaga E-Gen Sahibi olduğunu Tayvan okul gezisi sırasında bir uzaylı istilası sonra bulacak olan Sio Ogura adlı sakar bir lise kız odaklanır ve geri Evrimsel İşgal Nesneleri mücadele AU apaçık bir silah gücü var.

Manga koştu derginin Çizgi roman Dünya Yıldızı Mayıs 12, 2011 Ağustos 28, 2015, ve toplanan 6 tankōbon miktarlar.

Anime Tokyo MX 5 Ocak 2014 30 Mart 2014 için yayınlanan ve 13 bölüm sürdü.

Cover of the first volume of Nobunagun, featuring the protagonist Sio Ogura

Dış bağlantılar:

+898
AurevoirXavier 27 Oca 2014 20:22:12

Japon animasyon dünyasında hemen hemen her şeyi komiteleri tarafından "aittir." Bu genellikle daha fazla veya daha az) 30 5 arasında ve şirketlerle birlikte, her bir proje için 500.000 (daha fazla veya daha az) 10.000 $bir katkısı var ve her projenin bir yüzde kendi dön demenin süslü bir yoludur. Ayrıca-anime-gelir çoğu reklam da onlar gibi, genellikle bir şirketin en önemli ve genellikle bir Televizyon istasyonu var. Bu şirket genellikle lisans bilgileri için başvurun ve genellikle yayınlarda telif hakkı sahibi olarak listelenir.

Bir proje veya bir anime para kaybetmesi durumunda riski en aza indirmek için, bu özellikle yapıyorlar. Ayrıca, daha kolay planlama yapar hakları mal etmek isteyen şirket olacaklar bir şirket için anime figürleri yapar, eğer bu şirket bu komite ve para yardımı, belli ki.

Manga gelince, en manga sanatçıları maaş ödeyen özel bir Yayınevi için çalışıyor. Eğer bu süre içinde bir maaş alıyorsanız, onlar, işi yayıncıya aittir, manga-ka genellikle de manga ile ne çok şey söylüyorlar korur ancak. Yasal olarak gerekli olup olmadığını, ya da sadece beklenen ve "şeyler" yol, hala anlayamıyorum.

+846
SeeSome 13 Kas 2018 20:16:09

12 bölüm ikisi arasında büyük farklar, farklı bir son vardır. Baştan sona tüm bölüm izlemeye tavsiye ederim.

+841
Mike Manh 28 Şub 2019 19:24:15

Bu Yugi Kaiba Mavi ile Mammoth mezarını Polimerize nerede 22 (bölüm) Düellocu Krallık geri-Yugi düello yolu Gözler Kaiba vs Ultimate Dragon hatırlıyor musun? (lol)

Blue-Eyes Ultimate Dragon seviye 12 yaratık. Ben 13 veya daha yüksek seviye bir yaratık olduğuna inanmıyorum. İşte bu kadar. (Orada muhtemelen diğer seviye-12 canavarlar anime de; adil bir sayı canavarları bu liste gibi göstermek de bir kez ya da başka.)

+778
narutik 30 Nis 2019 19:27:58

Uçurtma -> Mezzo Forte

Teknik olarak ise, Hentai(resmi) -> Hentai(resmi)

Yani, o değil tamamen senin takip akışının, Anime(Erotik resmi) -> Hentai(resmi)

Ama, bir Uçurtma olabilir yaklaşık denkleme, Anime(Erotik resmi) -> Hentai(resmi)bağlı olarak hangi sürüm Uçurtma gördüm.

Orijinal Sürümü(16+) : Anime(Erotik resmi) -> Hentai(resmi) Min(18+) : Hentai(resmi) -> Hentai(resmi)

Uzun lafın kısası, orada değil henüz mükemmel bir durumda bu, Anime(Erotik resmi) -> Hentai(resmi)

+758
ytail 16 Kas 2014 01:26:10

"Kötü saiyan"'In adı Kanba/Cumber var.

Bugün bunun hakkında konuşuyor birden fazla haber sitesinde bulabilirsiniz. Mesela comicbook.com ve otakukart.com. Hepsi referans bu tweet.

+722
Obat Peninggi Badan 12 Tem 2018 09:13:33

Kaos yaratacak ve Doflamingo düzeni berbat bile olabilir. Sivil kayıp sevdiklerini hatırlamıyorum, ama oyuncaklar her şeyi hatırlıyor. Böylece vereceğini bekliyor oyuncaklar deneyin ve hatırlatmak onların sevdiklerinin kim onlar gibi biz gördük bölüm 717 zaman oyuncak güya arızalandı acı insan hastalığı.

enter image description here

İnsanlar olabileceğini unutma sevdiklerini ya da belki başlamak için sevmemek oyuncaklar, sırf bozacak huzurlu Türkiye Doflamingo inşa etmişti. Eğer oyuncaklar normal insanlarla samimi yalnız vakit geçirmek mümkün olurdu, bu gibi durumlarda daha sık olur demek artık hayal. Bu iki yoldan da gidebiliriz, hiçbiri Doflamingo için yararlı olacaktır. Ya insan kayıp onların sevilen tanımak ve 717 bölüm gibi korkutur kaos yaratmak değil. İnsanlar isteksiz oyuncaklar ve olası misilleme olabileceğini başlayabilir. Bir şekilde insan oyuncak olan ve Doflamingo planlarını ortaya çıkaracağını unutmayın belki bu da başka bir olasılık var. Yani Doflamingo oyuncaklar üzerinde tutar daha fazla kontrol, daha az şansı bulmuş olmak zorunda.

Eğer oyuncak olurdu mümkün ziyareti evler, onlar-cekti olmak için komplo düzenleri devirmek için Doflamingo ve muhtemelen öldürmek veya zarar Şeker, hangi onlar-cekti var bir çok zor zaman yaptığım gibi izledin sürekli. Doflamingo herhangi bir garip aktivite nezaret Mor yeteneğini güvenilir olabilir, ama nasıl bu kadar büyük bir sorumluluğu olan eski kralın kızı güvenmek mümkün olacaktır. Ve eğer olsaydı bile, o gün her an her oyuncak nezaret etmek mümkün olmazdı. Güçlerini başka bir yerde daha yararlı yine de kullanılmalıdır.

Ayrıca, oyuncaklar vardı ücretsiz gidin ilgili olarak, onlar sevdi, onlar olabilir seyahat için diğer adalar ve açığa Doflamingo planıdır. Donquixote Korsanları dışında Şeker yeteneği farkında sadece onlardı unutmayın. Hükümetin iddia Doflamingo onları böyle yapan oyuncaklar yardım çığlığı görmezden şüpheliyim. Özellikle tesadüfen Doflamingo Adası beri yaşayan oyuncakları olan tek kişidir. O oyuncaklar arasında da çok fazla bir bilgim olur sadece garip arızalı bir oyuncak olması için Dünya Hükümetinin iç işleyişini hakkında daha fazla şey bilmek isteyen Hükümet yetkilileri, unutmayın.

Oyuncak Asker

OP ile bir yorumda belirtildiği gibi, Oyuncak Asker Rebecca özel arkadaşlık görülmemiştir. Zor geleceği için bir kez daha zarar olmaktan onu önlemek için gelmesini eğitim görülmüş. Beri bu özel bir durum ve bunu sadece bu arsa zırh bir büyük şans, ben bu bir bölük cevabı. İşe yaraması için gerçekten şans bu kadar gerekli diktatörce kontrol Doflamingo seviyesi (ve oldukça övgüye dürüst olmak gerekirse) bu kadar yüksek olduğunu işaret etmek istiyorum. Oyuncak asker Olası yasalara karşı nasıldı şimdi?

Biz biliyoruz, her oyuncak koymak için bir sözleşme ile Şeker, hemen sonra dönüşümleri. Sözleşme Devletleri sadece iki basit kuralları, hangi olabilir görmek bölüm 737 zaman Cavendish oldu bir asker.

  • İnsanlara zarar vermek istemiyorum.
  • Bu (Donquixote Korsanları') aile emirlerine boyun eğmeyeceğim.

Doflamingo tarafından söndürüldü herhangi bir yasaya itaat etmeme oyuncaklar mümkün kılan iki basit kuralları evlere girme ve oyuncak Fabrikası için her gece bir şeyler vardır. Oyuncak Asker, diğer taraftan, olduğu ilk ve tek kişi olmak bir sözleşme daha az oyuncak gibi Şeker vardı unutulmuş kurmak için sözleşme olarak söz Leo bölüm 739. Bu nedenle akıl yasaları itaatsizlik edebilir. Bu ormandan ama henüz onu getirmedim. Biliyordu Viyola vardı giro-İtalya (aka Parlama önleyici) meyve ve biliyordu olduğunu unutmuş olan o oldu. Eğer bu noktada yasalara itaatsizlik olsaydı, ne olursa olsun yakalanmış olurdu. Bu yüzden sipariş için öne diğer insanlar ve özellikle Viola, o itaat kanunları ile diğer oyuncaklar ve gittik oyuncak evi her gece o bahseder bölüm 721. Rebecca kaçırıldı kadar bu sürdü.

Bu nokta (hala bölüm 721) o sadece arkanıza yaslanın ve bırakın bunu, o kurtardı onu ne olursa olsun yasaları. Bu andan itibaren bir suçlu ve kaçak yaptı. Hatta kendisine vereceği itaat yasaları şimdi, o olurdu avlanan tarafından polis olarak biz gördük zaman Strawhats ilk varmak colosseum'da bölüm 703. Henüz o çok sert olması yakaladık ölümlüler. Doflamingo onu takip olabilir, ama muhtemelen bakım veya durumun farkında bile değil. Viola öte yandan, iyi yere gitmişti her şeyi biliyordu, ama şimdi Oyuncak Asker güvendi ve yeğeni Rebecca ona göz kulak olmasını istedi. O belirtilen bölüm 740 olduğunu biliyordu tek ve Rebecca, ama Viola tutulur bir sır için Doflamingo. Ayrıca bu noktadan Rebecca özel arkadaşlık görüldüğünü itibaren oldu. Sadece yasaları çiğnemenin o bir kaçak haline gelmesinden sonra oldu. Çok fazla seçeneğim yoktu.

Orijinal cevap olarak ne yazdı sonuçlandırmak için, Oyuncak Asker doğruluyor. Doflamingo mümkün olduğunca uzun süre huzurlu rejimi tutmak istiyor ve bunun için kanunlara ihtiyacı vardı. Bu olumsuz etki yaptı Doflamingo uygulayan Yasası oldu önlemek için ne Oyuncak Asker vardı bitmiş oluyor. Eğer Oyuncak Asker olmasaydı, kimse Şeker yeteneği hakkında bilinen olurdu ve oyuncaklar hiç kimse bu konuda biliyordu çünkü serbest olacağını unutmayın. Çok Şeker neglectance tarafından sırrı var ve müttefikleri Doflamingo devirmek için bir araya vardı.

10 yıldır bunu yapmak için onu aldı, ama burada insan biçimine geri döndü ve Diamante ve Doflamingo doğru karısının intikamını almak ve Kral Riku onurunu sürme.

+680
Jeff Halpin 27 Oca 2011 11:13:52

Bu başvuru için manga Kyuukyoku Chojin R (究極超人あ〜る), bir gag manga çalışan akciğerler yayınlanan Shuukan Shounen Sunday (aynı dergi Hayate çalışır) hakkında bir robot öğrenci adında R kim katılırsa bir fotoğraf kulübü.

Daha spesifik olarak, 8 birim ilk bölümde oldukça iyi bilinen bir sahne için bir referans olan birkaç kulüp üyeleri, en önemli ilkeler fotoğraf sırasında takip etmek ne hakkında bir tartışma içine almak ("Bu" temelleri")" これは基本だ " başlıklı oldu. (Tam için tıklayın-boyut) 2 ilgili sayfaya yayılmış işte:

reference image

Görün ki, üçüncü panelinde sol sayfa belli ki benzer bir duruş için bir görüntüden Hayate. Orada ve bir sonraki panelinde metin çevirir:

Bu fotoğrafın temelleri!

"Işıklandırma ile zafer!"

Üçte "böl dünya!"

"Asla doğrudan güneş ışığı kullanın!"

"Tepegöz boş boşlukları düşmanıdır!"

Tam olarak Kotetsu de ne diyor bu temelde. Ben yok erişmek için bir untranslated sürümü Hayate no Gotoku bölüm 495, ama açıkça görülüyor ki, aynı ilkeler söyleniyor, ve büyük olasılıkla aynı diyalog Japonca.

Bu arada, bu sahnede kendisi var başvuru için Kodak Tri-X film. Doğru sayfa satirically yalnız film kalitesi harika resimler götürecek inanan insanlar başvurmak için biraz kullanılan ("Tri-X ile Mükemmellik") ifade "トライXで万全", içerir. Sahnenin bu kısmı muhtemelen bilinen biraz daha iyi olur, bir de başvurulan, en önemlisi Genshiken Nidaime olmuştur:

Genshiken reference

+669
jigo watol 4 Ara 2015 23:20:09

İnsan dünyaya ulaşmak için sınıf şeytanlar A - S-için çok zor olduğunu biliyoruz. Yani lordlar kesinlikle kendileri için insanlar hasat değildi.

Alt sınıfların iblisler insanların dünyasına ulaşmak için o kadar da zor değil ama görünüyor. Hiei ve çetesi ile erken serisi başardı. Şeytan Rando geçemez ve Genkai öğrencisi seçimi turnuvaya girer. Dört Saint Hayvanlar gönder alt düzey şeytanlar için scout insan dünya ve büyük ihtimalle gelip kendilerini eğer onlar olmasaydı mühürlü içinde kendi Kalesi beri uygun wiki onlar tüm C sınıfı veya daha düşük. Hiei kız kardeşi Yukina Bire Tarukane tarafından yakalanan ve daha sonra Yusuke ve Kuwabara tarafından kurtarıldı nerede, insan dünyasına girmek için yönetir. Birkaç İblis takımlar dünya, bal: Şeker, fruktoz olan Karanlık Turnuvasında yarışacak.

Bu yüzden alt sıralardaki şeytanlar insan dünyaya geliyor ve - ve S-sınıf Bir şeytanlar beslenmek için insan Şeytan Dünyaya geri getirmek için hasat olduğunu varsayabiliriz sanırım. Bu Saint Hayvanlar gözcüleri ile ne yaptığını benzer.

+580
Vivek Sonkar 24 Eki 2010 03:46:53

Göre ekranda Kral atanan ilk sıralara bayanposta Bir Yumruk Adam ama şu anda #7 O #6 oldu. Neden rütbesi düşürüldü?

+568
Jonathan Rolfsen 25 Eyl 2011 19:42:06

Gerçekten mümkünse bu ne bilmek istiyorum? Ama onları satın almadan olabilirim ve ne alacağımı bilmek istiyorum.

keychains

+537
user208393 20 Kas 2010 14:42:30

Geri bakmak zorunda olsam güç kaynağını kendi vücutlarında fiziksel jeneratörler olduğunu, önemli bir şey. Bu jeneratörler için sınırsız güç sayesinde olduğunu bile iddia edildi hatırlıyorum. Bu gerçek güçlerini Olası kaynağıdır.

Belirlenemeyen neden oldukları için, bu basit ama oldukça teorik bir açıklaması var. Güç duygusu, gözcüler ve savaşçılar Z genel yetenek tam bir kanıt değil, aslında aynı konuda çalışıyorlar. Gözcüler Namek üzerinde Gohan ve Krillin algılayamadı bir an bile algılama yöntemleri atar, güçlerini, bastırmak için nasıl Z savaşçıları özellikle öğrendi. Bir şekilde, güç sızıntı söyleyebilirim, ve fark ne güç sızıntı olduğunu. Aktif içeren tarafından tespit edilebilir. Androidler güç üretimi tamamen mekanik bir yöntem var. Mekanik, bunun yerine biyolojik nedenle, güç sızıntısı, dolayısıyla tespit edebilir, onlara güç hiçbir fazlası olmadığını tamamen mümkün.

Bu şekilde, tüm androidler (aynı şekilde Kı olarak kullanılabilir gibi) Ki var, ve Gözcüler Namek Z savaşçılarına karşı etkisiz olduğunu aynı nedenle mümkün değildir.

+445
KaguraRap 25 Nis 2014 18:04:31

Bu görüntünün ne sevk etmek gösterisi olarak Ölü Deniz Parşömenleri, ya da özellikle Gizli Ölü Deniz Parşömenleri, hangi planı bu seele oyunu kullanmak için uygulamak İnsan Vasıta Proje.

O dedi, yazıt şüpheli daha impressionistically gibi Aramice daha kanji çizilmiş ya da Google'da bulamıyorum İbranice görünüyor. Örneğin, ilk iki karakteri 天使, ya da "melek"çok yakın bir benzerlik.

+354
NURDAN 30 Ağu 2013 11:53:52

İlk bölümün sonsöz gelen:

Ben şüpheli birçok Kader hayranları merak ediyor, "Bu set sonra orijinal Kaderi, ama hangi yol gelecek mi?" Bunu söylemekten nefret ediyorum, ama, "sahte, çok gizemli bir yol izler." Gerisini bırakıyorum hayal senin için. Ekstra bölüm, iki "Gözlemci" yaprak sayfaları bir sürü. "Dünyanın yolu"varsayabilirsiniz bu sayfaların her biri ile değiştirir.

FSF,* birkaç yıl Beşinci Kutsal Kase Savaşı sonrası, sürekli başvurduğu için yapılmış gibi: Shirou eğik eser yaratıcısı olarak adın var, Francesca Prelati kendi çıkarı için bozuk Kase'nin çamur aldı, vb paralel bir dünyada geçiyor.

*Beni kendi tahmini, belki 2008. FSF-shot version 1 Nisan şakası biri çıktı yıl oldu, ama Düz Escardos yaşı da bir ipucu var: FSF El-Melloi Dava Dosyaları ve,-Melloi Dava Dosyaları, Beşinci Kutsal Kase Savaşı yıl içinde gerçekleşecek, 2004 anlam 19 ve 15 sırasıyla, ve El ediyor.

+345
Jerome Avalos 16 Mar 2011 06:45:24

Evet. Adı şarkısı "Robot Dövüşleri" ya da bulabilirsiniz adı altında "Genos Mücadele Tema"

Şarkı dinle bazı bağlantılar:

https://www.youtube.com/watch?v=2D6g0__M3sk

https://www.youtube.com/watch?v=DdhF0XlqJrg

Bu, şu andaki resmi soundtrack anime.

+185
rkaramc 13 Nis 2018 00:40:26

MyAnimeList, animePlanet, vb gibi web siteleri geliyor. tanımlamak ve anime incelemesi anime posterleri kullanmak için ödeme? Adil kullanım ya da altında başka bir şey var mı?

Herkes para, ne kadar (yaklaşık) ödeme sonunda ne kadar bir fikrin var mı?

+87
Lantry 11 Eyl 2015 12:16:39

Cüce Matarayı zaten bir ölümsüz o zaman mükemmel bir varlık olmak istiyorum neden, ve (Şehvet, Kıskançlık, vb.) Yedi Ölümcül Günah kullanarak istediği her şeyi yapmaya gücü vardır. homonkulusların?

+87
Alex Dex 14 Nis 2019 21:31:13

Olarak telaffuz edilen bu hayranlığı-

Her zaman, bu noktada zaman içinde bu söz verdiğini de bilinmeyen olsa ne pahasına olursa olsun Dizin koruyacağını Stiyl söz verdi. Stiyl de aldı onun marka barkod dövme, küpe ve yüzükler sonra Dizin vardı onu anılar silinir.

Bunun dışında herhangi bir özel önemi hiç şüphesiz hayranlığı ve diğer sitelerde bildirilmiştir gibi söz olduğunu sanmıyorum.

+82
Tomasz Mularczyk 29 Oca 2017 07:11:16

(Örneğin Naruto, Nurarihyon no Mago, Beelzebub) bazı popüler manga tek çekim olarak ilk deneme sırasında yayımlanan duydum. Eğer tüm manga ya da geçerli olmadığını bilmek istiyorum? Bir kişi olarak yayınlanacak manga ilk atış çok istiyorsunuz?

+55
UselessInfoMine 29 Tem 2011 16:17:43

Ben Yu onunla ilgisi olduğunu sanmıyorum. Ve kişisel olarak, ben de ızanagi kullandığını zannetmiyorum. Şey O'nun aracılığıyla kaçmak için geçiş yapmak için kullandığı aynı şeyi yapardı bence. Evet, Amaterasu alevleri öyle bir yanmış hedef kadar harap etme, ama bir düşün. Yangın enerji oluşur nasıl ne olursa olsun, ve çakra temelde de enerji. Bu rasengan(enerji) çakra yapılmış, ve onun üzerinden geçti. Alevler o kadar, onların hedefi zaten yok gibi olurdu, bu yüzden yanacaklar. Sadece bu konu hakkında ben böyle düşünüyorum.

+22
user258633 4 Haz 2019 10:02:17

Etiketli soruları göster