-Gi-Oh Yu “5D'NİN” ne demek! 5D'NİN?

Yu-Gi-Oh! 5D'NİN 3 oldu bu enkarnasyon Yu-Gi-Oh! franchise. (Dub) ilk sezonu izlemiş olan, hala başlık var 5D anlama geliyor hiçbir fikrim yok.

Japonca hoş geliyor sadece bir şey miydi? Yoksa gerçekten anlamı nedir?

+535
edthethird 18 Şub 2011 08:54:19
16 yanıtların

Hepsi onlar gibi olmak Birleşik kelime , hangi birleştirir adı bir çeşit yiyecek (yansıyan şekli/özellikleri cesetleri) ismi veya ses tarafından yapılan bazı hayvan (yansıyan şekli/özellikleri kafalarını).

Ancak söz konusu resimlerde, ayrıca (machumaro) マチュマロ, Bölüm 3'te bir görünüm yapılan hatmi fare, olarak tercüme edilir. Ancak, fareler cesetleri yiyecek bir tür benzer olmayan manga karakterleri gibi görünüyor.

Hikaye ilerledikçe, daha fazla karakter tanıtıldı:

+990
user2860452 03 февр. '09 в 4:24

Sokka'nın kuş, Hawky, Toph ailesi mektup teslim etmek ve bir gezi daha geri dönmedi gitti biliyoruz.

Hawky ne oldu?

Bu Bayanposta Devletleri:

Hawky asla gruba Toph mektubu teslim ettikten sonra geri döndü ve Beifong Emlak yeni bir ev buldu varsayılmıştır

Ama bunlar gerekçe Nickelodeon resmi sitesi olarak bir kaynak ve site var beri güncelleme kaldırma hakkında herhangi bir bilgi bu.

+908
user115277 2 Şub 2010 16:18:51

Animasyon ortalama parça, Kare kaç animatör tarafından çizilmiş anahtar kare ve bir kaç inbetweener tarafından çizilir?

Küçük bir fark bile büyük bir etki; örneğin, anahtarların çerçeveleri yaklaşık üçte olması gerekirdi animasyoncuları için işi yarım kareler, anahtar kareler olması göre, bu açıkça daha az tuşları pek çok önemli animasyon olduğu anlamına gelir olarak bütçe üzerinde büyük bir etkisi olurdu, yarıdan biraz fazlası var. Tuşları olan muhtemelen ortalama kare bir üçüncü veya dördüncü gibi hissediyorum, ama bu his desteklemek ya da çürütmek için bir şey bulmak mümkün olmamıştır.

Onunla yeterince anime sektöründe çalışan, ya da tanıdık kimse bir tahminde bulunun mi?

+881
SNT 14 Nis 2013 10:31:52

Gözleri yeteneklerini kullanıcıların kendi beceri ve eğitim tarafından belirlenir. Yani Amaterasu içine dahil edebilir, o Ayrı Sasuke Amaterasu tarafından verildi ve diğer gözlerinde yangını kontrol yerleştirdi chidori ve örnek bir Sasuke blaze kontrol ve Amaterasu vardı önce susano'o bir kısmını kullanmak mümkün olduğu gibi.

Ve kullanıcı Amaterasu veya Tsukuyomi yok bir şey temizlemek için, sadece gözlerine konsantrasyon ve Kakashi susano'o kullandığında gösterilen eğitim yoluyla implant için seçtim iki yeteneklerini geliştirmek için var

+879
jaybuff 22 Oca 2017 04:27:44

"Ash, Kanlı" manga ile gelen anime, ilk hacminin sınırlı sayıda var. Esas Acı diye düşünüyorum, ama hikayenin ana dizisine göre aldı merak ediyorum. Yer Van vardı 6 yıl boyunca sürdü, ya da aynı dönemde meydana anime/oyun gibi mi?

+869
Greg Genge 2 Eki 2011 04:20:56

Ne anlamı unvanı Mükemmel Mavi?

Satoshi Kon yok (Yönetmen) işin çoğunu arkalarında daha derin bir anlamı vardır, Eğer adının arkasına bir anlamı olup olmadığını merak ediyordum.

+830
DebianFanatic 26 Oca 2012 00:43:53

(Ya da, ya asosyal, ya da başka şekilde klişeleşmiş çekici kadın karakter dorky) normalde un-kadınsı, süslü bir çeşit parti elbiseler yerini Batı medyası, gördüğünüz birine benzer bir mecaz değil - eğer karakterleri okul çağı ise, sık sık bir balo. Elbise ve topuklu ayakkabı bu yüzden t-shirt, kot pantolon ve spor ayakkabı hendek onlar değil, kişiler, belki de makyaj ve saç yapılması ve balonun en güzel kızı olmak ve erkek kahramanı baygınlık yapmak için gözlük takas.

Bu sahneler bir sürü yer festivallerinde yılın sıcak yarısında aldıkları için bir kimono (yukata veya, çok geleneksel bir elbise ve zerafet kumaş (genellikle ipek) ve karmaşık desenler verilen ile ilişkilidir. Buna ek olarak, bir giyen kadınlar sık sık saç koymak, belki de küçük bir makyaj, yüksek topuklu giyen benzer takan yükseklik ve duruş üzerinde etkisi olan yüksek sandalet ve aşınma geta üzerine koyacağız.

+796
John Wayne MacMullin 28 Ağu 2013 16:31:55

şeytan meyvesini sualtı geçersiz olmaktan ne zaman söyledin anca... Peki michael... luffy konuyu gündeme getirdin... ama "bir üçüncü taraf tarafından" böylece şeytan meyve hala işlev görebilir ki... kullanılan anlamıyla bir şey nefes alınıyor... yani boğulmayı alışkanlık çünkü o ancak kullanıcı eğer brook sualtı giderse bence... felç olmuş... boğulmak dont ama eğer hes luffy gibi rüya gibi bir durumda sadece boğulmak gibi... cehennem sualtı belki diyelim... ama bilinçsiz bir pil daha hızlı 4x kullanmış gibi o kadar Boş olması l... ama brook cehennem sualtı "Bilinçsiz modu" gibi bilinçsiz olsun... ölmek... alışkanlık... Yani eğer vücut onu kaynağı olduğu için vücudun ruhunu çıkarır o cehennem sadece Bilinci yerinde değil gibi...... ve o şeytan meyvesi yetenekleri hala diğer insanlar tarafından çalışması için bir üçüncü taraf olarak gidiyor gibi luffy tarafından.... senin deyiminle iyi brook hakkında bilmiyorum ama hala onun yeteneklerine sahip hes ama o felç gibi

+699
Nath 26 Oca 2014 21:11:55

Tekrar na Kanojo "Sakurasou no Pet" izliyordum. 12 bölüm, oyun "Nyaboron" sona erdiğinde, bir şarkı çalar. Şarkı her yerde kullanılabilir, ya da sadece anime kavramı için yapılan bu mu?

SSs

13 Ep12 @: 32 enter image description here

+658
Rupali Grover 16 Mar 2017 10:05:49

enter image description here

Hayır, zaman damgası 21:26 25 bölümde çok net olarak erkek olan bir sihirbaz görüyoruz. (Croix arkasında, gözlük takıyor.)

+483
the8habit 7 Kas 2013 12:21:34

Bölüm 8 - İşgal Vahşi Kaplanlar - Dönüşümü için Sıfır Schneider kadar ortaya dizenin ardışık zaferler Kaplanlar Takımı oldu başlamıştı teşekkürler bu arada hava kontrol cihazları Kaplan Takımı Zaber Dişleri ve Doktor Laon dağıtma cihazları, gökten onun Balina Kral.

Artık hava kontrolü tamamen kurallara aykırı değil şüphe etmeyeceği sen Balina Kral ihlali hava kontrolü kullanarak saldıran Laon Doktor değil mi? Blitz Ekibine destek olarak (yani kullanılan Hover yüklerini kullanırken gibi. CAS için) o alana gönderme ve saldırı için kendi silah kullanmıyorlar.

Bu yüzden Laon Hava Tigers Takımına karşı bir ihlali Denetleyicisi Doktor değil mi? herhangi bir ceza almak veya önceki zaferlerini herhangi bir puan kayıp ettiler?

+267
Piers Mana 15 Kas 2017 10:23:23

7 yıl önce canlandırma izlemek için kullanılan bir anime var. İsim hatırlamıyorum. Bazı bilgiler:

  • Bir samuray ilgiliydi.
  • Vücuduna kaplı ve onun kollarından bol dökümlü kırmızı bir elbise giydi.
  • Köpek genişletilmiş var.
  • Uzun gri (veya beyaz) saç spor yaptı.
  • Böyle bakışı falan değiştirir (çok bağırır) bir şey söylüyor.
  • Sıcak bir kız arkadaşı var. ;)
  • Büyük bir kılıcı vardı.Daha spesifik olarak, bir kılıç.
  • Bu anime 2 veya 3 Sezon yayınlandı. Film de bir çift vardı.
  • Bu anime için bütün bir hafta sonu ithaf Canlandırma hatırlıyorum.

Eğer birisi bana herhangi bir öneriniz varsa, kayda değer olurdu. :)

+235
Lindsay Fowler 5 Kas 2015 10:31:38

Dedi, hayır olduğu gibi, yazım kurallarına, yapamaz.

Ama bu değil mesele her neyse, gibi, gibi TVTropes diyor ki: http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/YMMV/DeathBattle

Godzilla için Burada:

Bunun olması söz animasyonu geçmeden bu araştırma tamamen ellerimle yazdım ve iyi yazılmış bir kazanan olmuştur karar dayalı kahramanlık ve istatistikleri, temelde animasyon sadece eğlence ve olmayan herhangi bir etkisi olursa olsun gerçekte kim galip çıkıyor. Bu olsa rağmen, animasyon genellikle muhalifleri ise genel sonuç aynı fikirde olmadıkları kusurları işaret veya karakter anlarla noktası yapmak için bir delil olarak kullanır ilk şey olacak.

Sadece Nokta tartışmak istersen Özet post-animasyon, dinlerdim. Ve bu özet hiç Android 18 Enerji Emilimi söz, hız ve taktik onun kazanmasına yerleştirme değil.

+232
yuritsuki 13 Eki 2019 20:17:13

Saç göre, sağ) Lovera, (teknik olarak bir kadın) (boyanmamış) İto, Mika, Yuta ve Meika soldan olmak (görünüyorlar.

+194
Mark Rogow 12 Eki 2012 09:46:17

I love Tokyo Ghoul ve manga, ama biri bana açıklamam için neden Kuzen yok kırmızı gözler ne zaman savurarak onun kagune anime? Bu bölüm animasyon zaman yapılan bir hata mı?

Kuzen's normal eyes while wielding kagune

Bu yönetici her zaman daha sonra bölüm gulyabani gözleri vardır gerçeği ile ilgili? enter image description here

+127
Will Martin 8 May 2018 19:11:48

Subaru dışarı çıkmış bir gömlek altında görülen ve çekiştirdi olduğu bulundu, bir çığlık varsayar.

He should've tucked it in

+115
xcape suit tie 12 Nis 2016 00:46:48

Etiketli soruları göster