Hangi Naruto bölüm ekmek çalan bir çocuk bir flashback gösterir?

Ben çalışırken hatırladığım bir sahnede Naruto bir "evsiz çocuk" çalıyor ekmek alır dayak ve Orochimaru ya da birileri gelir ve sor ona onu izleyin.

Bu bölüm hangi uzaklıkta?

+189
Lachlan Wetherall 21 Tem 2013 15:00:23
27 yanıtların

Yazdım bunu bir forum,

Eminim pek çok taraftar çapraşık sahip olduğum çok ilginç bir soru yükseltmek. Bununla ilgili tartışmalar var. Öncelikle, kelime "sonsuza dek" ve "fornever" birbirinin tam karşıtıdır. Sonsuza dek anlamına gelen bir şey çıkar sürekli, süre forneverdeğil, aslında bir kelime İngilizce Sözlük değil, argo kelime, anlamı thats bir şey asla gerçekleşmez.

Ortak bir şey duymak insanın iman eden bir yazım hatası ve bu durum "sonsuza dek". Ben şahsen sanatçı kesinlikle serinin son Kare vida için bunun geçerli olduğunu sanmıyorum.

Sonsuza kadar gerçekleşmez ne diyor:"sadece anlamına gelir," ya da başka bir deyişle, "hiçbir şey sonsuza dek sürmez şahsen inanıyorum." Son şov son birkaç dakika izleyen herkes hiç bitmesin istedim Yu Yu Hakusho şimdiye kadar yazılmış en büyük anime/manga uzak olduğuna inanıyorum, ve sanatçı biliyordu. Ama iyi şeyin bir sonu olmalı her şeyden sonra, sanatçının açık ve basit yaptı. Bu izleyiciler, daha sonra yerine sadece sonuna "diyerek düşünmek için bir cümle ile sona erdirmek için tek anime olduğunu düşünüyorum."

+968
user3367 03 февр. '09 в 4:24

Ben hatırladığımı başlık Tokyo Ravens olma açıkladı üzerinde elbette anime (ama bu mümkün ben cevapsız bir şey). Raven Ceket dışında, kuzgunlar için belirli referanslar hatırlamıyorum. Vadeli Tokyo nerede ne demek gel ve Kuzgun mu? Bunun için tarihi bir dayanağı yoktur ya da yazarın yaptığı bir şey mi? Işık romanlarında anlattı mı?

+886
IanBussieres 27 Eyl 2011 02:25:00

Seriye saygı ile İsyan filmi kesin yeri hala tam olarak belli değil. Şunu biliyoruz ama:

  • Film - yani, hangisi Madoka var 12 bölüm, doğanın bir gücü olarak tanımlanan bütün Cadılar ortadan kaldıran son zaman çizelgesi yer almaktadır.
  • Film son öncesi sonrası, hangi büyülü kızlar Kyuubey daha düşmanca bir ilişki vardı Homura hangi cadı var bir önceki zaman çizelgeleri, ilgili Kyuubey söylenen yere (bir) 12. bölüm sahne krediler bir süre oluşur. Kyouko, Mami, Homura ve tüm aslında bir veya iki yıl geçti daha düşüktür daha çok aynı görünüyor, bu yüzden olsa film bu sahneden sonra belirsiz bir süre başlar.
  • Film için çekilmiş gibi kurallı devam TV Serisi (ve, çünkü ilk iki film), bu yüzden bu son seri (şimdilik), bir alternatif son ya da bir spin-off.

Ne olduğu belli değil:

  • Biz bilmiyorum nasıl olayların film ilişki sonrası kredi sahne bölüm 12 (果てしなき戦い / "Sonsuz Savaş" olarak tartışılan bu soru, hangi Homura lahanası cadı görünümlü kanat olarak o savaşlar bir dizi hayaletler bir çöl. Bu sahneden sonra filmin olayları önce veya meydana gelebilir - sadece bu noktada söylemek için yeterli bilgi yok.
+846
Marcin K 29 Eyl 2017 18:19:17

Gurren Lagann image

Tengen Toppa Gurren Lagann var 27 bölüm anime TV dizisi yönetmen Hiroyuki İmaishi ve ürettiği Studio GAİNAX. Buna ek olarak, orijinal anime hikaye anlatmak devam eden bir manga uyarlaması, manga, oyun hafif bir roman, bir spin-ve 2 anime filmi vardır.

Gösteri Dünya "Sarmal Kral" tarafından yönetilir kurgusal bir gelecekte yer alır ve bütün insanların toprak altında yaşamak zorunda. Kahramanları Simon ve Kamina yüzey içine girip kralla savaşmak.

Daha fazla bilgi için, bkz: Gurren Lagann wiki ya da wikipedia sayfası

+833
PatrickDotStar 25 Ağu 2019 06:54:57

Dönem "Blitzendegen" kullanılır tarafından Dorssian askeri sık sık (bkz: burada bir örnek). Bir selam olarak kullanılmış gibi görünüyor, ama aynı zamanda başka bir bağlamda kullanılır. Bu terim Alman gibi görünüyor, ama Almanca kelime anlamı itibariyle pek mantıklı gelmiyor, "Yıldırım kılıcı" dır.

"Kullanmak için beklenen blitzendegen", ve ne zaman Dorssian asker olarak-evren anlamı nedir?

+815
Neo Terrence Pholose 25 Kas 2012 06:35:19

Bu manga herhangi bir diyaloglar yoksun olduğu doğru olsa da, aslında (pg sonunda 2 Sayfa var. Sonuna kadar başından itibaren tüm sahneleri açıklayan 196-197).

31 sayfa için,

pg. 30-31

31 鞄の中にファクシミリ用感熱紙 2 コピー用紙 2 ファイルブックなどの文具又は書類が覗いている yapmak.

31 Termal kağıtlar için faks, fotokopi kağıdı, dosyalama kitap ve diğer stationaries veya belgeler üzerinden bakmak çantası.

O şeyleri araştıran bu görüntüleri verdi:

thermal paper for facsimile copy papers

Süper Echo tarafından Fujifilm | Kopya kağıtları faks için termal kağıtlar

Böylece, sanırım söyleyeceklerim bu yorum aslında doğru: bunlar standart kağıt boyutu etiketler. A3 termal kağıt, bir silindir içine alınır ve A2 kopya kağıtları daha kısa yan gösteriyoruz. (Yani bu dosyalama kitap da A2-boyutu da var)

+731
6paq 16 Eyl 2012 22:56:32

İşini (Mahiro onu bunu önerdi) sonra onu evine o yürürken Hakaze açılmaya başlar Yoshino ekstra hikaye gösterir 6.bölümün sonu.

Yolda, Hakaze diyor, eğer Yoshino tanıştır bence O erkek arkadaşın bir gün varsa ve onun için kalbinin derinliklerinden mutlu olacak. Bu işler hiç de iyi hissetmesini istemiyorum ama Hakaze cevaplar.

Sonra Yoshino kaybolmak olabilir karanlık ve geç ve o da onun gibi ellerini tutarak önerir. Hakaze reddediyor ve sadece çocuklar için geçerli olduğunu söylüyor. Ben Mahiro kadar kendinden emin bir şekilde yürüyor bu Yoshino söyler, ama kaybolmak o bir milyon bir şansı varsa, elini tutmak istiyor. Her ikisi de daha sonra parmaklarını iç içe ve birlikte yürüyelim.

Böylece, sonunda beraber olacaklarını belirtti sanırım.

+727
Mathew David Cunningham 4 Kas 2018 23:11:21

İyi Dizi boyunca paralı yanlış her savaşta kanıtlanmış olursa olsun sihirbaz olmuştur. Her büyücü sihirli ve fiziksel bir dayak alabilir gibi, büyük olasılıkla ne kadar büyü gücüne dayalı var (en azından benim en iyi tahminim) Natsu çok dayanıklı hale getirir ne olduğundan emin değilim, ama görünüyor. Daha fazla kavga gördüğünüzde bu paralı askerlerin çoğu sihirbazlar mücadele hakkında çok yanlış bilgilendirilmiş gibi göründüğünü fark edeceksiniz.

+651
MacPaw 20 Eyl 2018 15:05:02

Bu soru 3 dizinin 8 Bölüm için potansiyel Spoiler içerir!

Bölüm savaş sırasında, Toaru Majutsu no Index III 8 arasındaki

İtsuwa aşağıdaki sahneler var Aziz Destroyer ile Aqua saldırıları sahnede Arka Amakusa kilise üyeleri ve Aqua: İlk sahne İtsuwa giyen onu dik yaka kazak Itsuwa strike Aqua ve o hala takıyor o zaman Aqua grev onu atar ve onu tavana. Itsuwa falls through the ceiling Ancak şu an onlar şovunda yer kazak aniden gitti Magically disappearing sweater Sırasında kalan sahneler kazak eksik kalır. İtsuwa kazak kendini kaldırma gücü, ne demek olmadığını çekimleri açıktır. Bu süreklilik bir hata şimdi benim sorum, gösteri veya kazak başka bir yolu yok mu?

+622
user45653 1 Tem 2016 20:21:47

Bölüm 4 ve 5 Steins;Gate, bazı karakterleri görülen oyun bir masa oyunu, bir olan bir büyük turnuva tarzı bir olay. Mavi ve sarı kareler oluşan bir tahta üzerinde oynanan, ve kartları ve saygısız bir ilgisi var gibi görünüyor.

Dev "play" simgeleri hakkında (özür dilerim) oyun İşte bazı görüntüler:

enter image description here enter image description here enter image description here

Ne denir bu oyun, ve gerçekten tanımlanmış kuralları nelerdir? Bu oyun gerçek dünya var, bir dayanır, ya da tamamen uydurma mı?

+618
Kristy Semini 16 Mar 2011 10:58:46

Ekstra iyi karşılandı yorumumu genişletilmesi...

Check out TVTropes madde olarak adlandırılan "Sigara cool" nerede Spike popüler ve en havalı sigara içen.

spikeknowssmokingiscool.JPG

On dokuz kez kurgusal bir sigara içen bir baş Belası olduğunu inkar edemeyiz.

Aslında alışmış sıkıldım. Cowbow Bebop, birçok, birçok diğer eserler arasında, karakter büyük olasılıkla uğraşmak istediğiniz bir kişi olmadığını göstermek için sigara kullanır. Aksi takdirde, kötü bir zaman, hükümet nimetler için Spike ve diğer ekip üyeleri av haydutlar ve suçlular gibi olacak. Spike ek olarak, Jet ve Fey de duman, ama o kadar değil. Sanırım havalı çocuklar en çok duman. Spike bir çığ ışık bulmaya çalışıyor ve sigara içilmeyen bir alanda o söylenmeden ile şaka bile.

Orada bir TV programı olarak adlandırılan Büyük adam mürettebat Bebop seviyor izle için haber büyük ödüller. Bu Vahşi Batı "diyor," vahşi batı süslemeler ve özellikleri çöl arka plan, silah, kaktüsler, dikenler, salon kapısı, herşey için çok teşekkürler. Ve tabii ki bu resim ödül avcıları temsil eden bazı sigara kovboylar, olmadan tam olamaz.

Tüm bunun dışında, serisi 90 sigara hala biraz serin, önce kadar değil, ancak kabul oldu. sonunda üretildi Elbette ana karakter hem iyi hem de sigara içen bazı diğer örnekler bulabilirsiniz aynı zamanda etrafında üretilen anime için. Gibi mesela Hellsing nerede Integra sigara cogarillos ve bir korkunç güçlü efendim. Trigun, en tarafı bir çöl, nereye Wolfwood yanar çok.

Yani bu sigara olayını hiç Kovboy Bebop özgü değildir ve genellikle sigara karakteri sert olduğunun bir işareti olarak kabul ediliyor olması dışında herhangi bir sofistike bir sebep yok.

+604
Abdi Sudhayo 5 Haz 2011 22:29:57

(Sınır Ötesi) Kyoukai no Kanata bölüm başlıkları her bir renk almıştır. Örneğin "Kırmızı", "Siyah" ve "Mehtaplı Mor". Herkes bunun anlamını biliyor mu?

Bir liste tüm bölüm başlıkları bulabilirsiniz burada Vikipedi

+587
Pikey 17 Eyl 2012 20:37:53

Evet.

Bölüm 5, size (görüntüleyici) bunu öğrenmek sınıftır görmezden Misaki parçası olarak bir "önlem" için geçiştirmek felaket bu etkiler sınıf 3-3 (hangisi ne neden tüm paranormal olayları görmek bölüm 1-4, örneğin kız neredeyse elde ezilmiş tarafından düşen cam; hemşire çökmesini asansör; vb.). Bu temel fikir, bir sınıf ve bir kişi daha olmalı öğrenmen neden-Bölüm 6, ben inanıyorum, ve bu yüzden gibi, o da bir insan sınıfı yok, onlar getirecek kişi sayısının bu sınıf için doğru sayı.

+544
Sam Elliott 4 Şub 2019 08:34:11

Göre Naruto Wiki sayfasında Jiraiya, o

"sol Konoha yani "Orochimaru sonunda katılmış olan Akatsuki", bir örgütün Orochimaru'nun hareketleri gibi, o takip edemez."


Orochimaru olsaydı Konoha sırasında Chuunin Sınavı Ark, yaptığı ilk görünüm (bildiğim kadarıyla hatırlıyorum) sırasında ikinci faz (Ormanda Ölüm).
Jiraiya yapılmış onun ilk görünümü arasındaki elemeleri ve Finalleri (bölüm 90).
Bu iki görünüş arasındaki süre oldukça kısa bir süredir.


Su üzerinde (91 bölüm) yürümek onun çakra kontrol etmeye çalışıyor gibi Naruto, Jiraiya kim bilir bu kadar çabuk görürüz. Su üzerinde yürümeye çalışıyor Naruto görünce önce bir şey fark ediyor:
Chapter 91, page 10
O zaman kim olduğunu biliyor o tam bir onay var:
Chapter 91, page 12
Orochimaru'nun iş şüpheleri olan fok garip bir kandırmaca, bu bölümde de fark ediyor.
Şimdi sorum şu:
Naruto ve Jiraiya karşılamak Jiraiya Orochimaru hareketlerini izleme gibi mi oldu? (bu durumda Naruto midesinde mühür gördükten sonra kim Jiraiya bilseydim içinde)
Ya da su üzerinde yürümeye çalışıyor onu gördükten önce Naruto kim biliyordu, ve onu takip ettim. (muhtemelen Orochimaru onu korumak için, ve bu durumda ailesi öldüğünden beri Naruto izliyor olurdu içinde)

+476
Direlda 31 Ara 2015 15:14:22

Takip bazı hikayeler ben duymadım fikrim hayranları biliyorum kuralları, ve çok gezilerinde Doğurganlığın makinesi bulmak için eski/silinmiş mesajlar aşağıdaki ilk yasak, ben geldim bu oldukça tutarlı bir hikaye hem online ve taraftarlar arasında.

Orijinal fikrim raket 2 arkadaşlar arasında bir şaka olarak yapılmıştı. Bir alıcı bu şekilde geliri biraz yapılan fikrim manga/doujishin bir sanatçı oldu. Dedi ki bu olay ne fikrim con, dolayısıyla ilgi diğer insanlara ve büyük dalgalanma istekleri için fikrim kürekler.

Aslında ilk fikrim kürek yaptım, woodburned harfler ve şirket "tavuk da ne sahibi için parlak akrilik kaplama"ile.

O ve ben arkadaşız ve iş onun üzerinde %33 fikrim manga ve doujinshi satışına dayanan bu yana bir şakaydı, ve onun iş modeli con bayi odalarda passerbys (sağ burada, dar pantolon, burada red hot fikrim kitaplarını geeeeet! "ve" seksi erkek "olarak) yakalamak ifadeler diye bağırarak içerir.

Kitle dehşet onları elde etmek için, son rızam olmadan) karar verdi o kadar çok hediye severdi. Ve böylece, o zamandan beri onları sattı.

Gelen http://adf-fuensalida.deviantart.com/journal/15376535

Sonrası da söyleyen özgün fikrim kürek icat edildi içinde olmuştur tarafından akicafeve haklarının seri üretim var beri satın hendane

Kısa bir süre sonra seri üretime başladıktan sonra, yasakları hızlı takip etmeye başladı, mahkumlar üzerinde kürekler çevreleyen "olaylar" yüksek sayıda nedeniyle. Bu hikayeler birçok online bulunabilir. Tüm belirten bir şey boyunca çizgiler "ben hissettim bir şiddetli ağrı koşarak benim dipleri gibi ben etrafında görmek kim yaptı, ben bu küçük kızı taşıyan kocaman bir fikrim kürek eritip içine bir grup insan cosplay ile daha fazla paddles". Bazı bu durumlarda bile belirtildiği gibi kürek kırılmış/parçalanmış, lider için kendi yükseltme 2005, ve ayrıca giriş yuri/uke kürekler.

2004 ve 2006 arasında, kürekler yasakları ve polis müdahalesi tepki olarak kitlesel medya dalgalanma yakalamışlardır. Bu medya atağı sonrasında, daha da yasakları eksileri dünya çapında önleyici bir tedbir olarak oluştu.

TL;DR

Fikrim bir sanatçı ve 2002 civarında arkadaşı arasında bir şaka yüzünden ortaya, 2002-2003 arasında seri üretim haklarını satın almasıyla kadar.

+381
ozi Cs 6 Eyl 2013 17:14:16

Bu Rinnegan uyanış gereksinimleri ile başlayalım. Naruto Bayanposta gelen,

Sharingan Rinnegan içine Hashirama DNA birleşimi yoluyla evrim.

Rinnegan requirement

Bu tarihin Naruto anime sadece 2 kişi devam etmiş görebilmeniz için çekin böyle bir iş var Madara ve Sasuke. Bu 2 ortak Mangekyous kardeşlerini alarak uyanmış olan Sonsuz Mangekyou başına bela olur.

Madaras awakening

enter image description here

Her ikisi de kan bağı olmasına rağmen Rinnegan için yapmış onun tekamül edemedi o yüzden Obito diğer taraftan normal Mangekyou bir Evren vardı ve o açıklar.

Bu yüzden benim öngörüm var: = hem Senju ve Uchiha genleri karıştırılarak elde edilebilir (veya Otsutsuki soyunu) (aka Ebedi Mangekyou) bu Evren en yüksek noktası artı Hashirama cep/çakra Rinnegan.

Soru şimdi, benim görüşüme göre, eğer Naruto Sasuke Eternal Mangekyou aldı ve gözlerinin içine yerleştirilmiş, sonra Rinnegan tezahür ederdi. Olan evrim ihtiyacını karşılamak istiyor çünkü:

  1. Ebedi Mangekyou
  2. Hem Senju ve Uchiha çakrası (ya da bir karışım) Otsutsuki soyun.

Ama sonra yine gerçekçi olalım, Naruto böyle bir şey yapmaz.

+361
C Pratt 23 Şub 2010 14:30:24

Ne zaman bir oyun kurucu gerçekleştiren bir Bağlantı Çağırmak Yu-Gi-Oh VRAİNS, o başlar demek

アローヘッド確認!!!
Ok uçları doğruladı!

Bu ne anlama geliyor? Biliyorum bazı karakter Yu-Gi-Oh serisi var kendi sözüne bazen söylemek sırasında özel türde bir başlangıç, ama ne anlamı arkasında bu özellikle? Çağırma koşullarını teyit eden bir ilgisi var mı? Bu "arrowhead" bununla ne alakası var?

+357
agostonbarna 15 Ağu 2016 10:22:36

Dragon Ball Z izledim ve Frieza ilk etapta Goku öldürmek istediğini bilmek istiyor.

+309
Gore S 4 Eyl 2011 01:46:06

Romanlaştırılmış Başlığı tüm İngilizce çeviri değildir. Değil yarım Latin + yarı İngilizce; bu Tüm Latin başlamak için bitirmek: Farsça kız arkadaşı Magi Madoka Barcelona. Yani eğer İngilizce olsaydı ve "Farsça kız arkadaşı Magi" İngilizce değil neden merak "Madoka Williams oku" yapmamalıyız. "Madoka" (鹿目 まどか) ana karakterin ismi, yani bu kelimeyi yerli Japonca bir kelime. "Gil" olduğunu açıkça Japonca veya İngilizce; o da Latin. 3 4 kelime dışında Latince ve Japonca kelime bir kişinin ismi, bu yüzden doğal olarak romanlaştırılmış harflerle tüm-Latince bir cümle içinde Madoka yazılı "olur.

Göre Farsça kız arkadaşı Magi wiki, "Farsça kız arkadaşı Magi" Latin çevirir için "kız [form] bu büyücü" olarak İngilizce. Bu oldu çeviri karara göre Japon şirket, mümkün olan onlar değil bakın herkes bilmektedir Latin amacıyla çevirmek "mahou shoujo" olarak doğru bir şekilde mümkün (biz sık sık görmek Engrish anime [gibi "それでも世界は美しい"(Soredemo Sekai ha Utsukushii), ki resmi olarak yazılı İngilizce olarak "Hala dünya Güzel" yerine edebi akıcı çeviri gibi "Hatta bu Yüzden, Dünya Güzel"]; mutlaka daha iyi Latince ile) olacağını hiçbir sebep yok.

Wiki yazar yapan bir diğer hipotez, diyor ki "Eğer yorumlanmış farklı bir şekilde, 'büyücü kız', bunu ima kızlar var olmak kullanılmış - ki onlar tarafından Kyubey," ama biz bunu biliyoruz anlamının "mahou shoujo" nedeniyle onun kullanılan pek çok sihirli kız serisi bu Madoka ise klişelere adam, biz sonuçlandırmak bu kadarı değil bu durum benzersiz bir anlam kızlar tarafından kullanılıyor. Dizi değil bir mahou shoujo serisi uygun (bir parodi tarzında ve hedeflenen erkek izleyiciler, oysa gerçek mahou shoujo bir alt kümesi içinde shoujo, anlamı onlar hedeflenen bir izleyici genç kızlar ve eğer orada bir manga kökeni veya uyum, çalıştırır bir shoujo manga Dergisi), bu yüzden bunu kullanmak için standart stil ve anlam mahou shoujo serisi en iyi hizmet onun niyeti de parodi.

+284
Keng Keong Lim 12 Mar 2014 02:02:34

Kimse Dal Dal kedi kulakları fark bir nedeni var mı?
Kore gelenekleri ile çok aşina değilim, ama bazen ne zaman bir kedi kuyruğu ortaya o heyecan çünkü o sadece saç aksesuarı olduğunu sanmıyorum.
Ve aynı zamanda bir ayı kulakları vardır, kim Moon-Young için tezahürat yapan bir adam vardı, yalnız olamazdı (değil mi?) hatırlıyorum.

enter image description here

+276
deaddoom 7 Haz 2015 13:37:25

Sen-ebilmek bulmak bir sürü açıklamalar hakkında enerji Kg'den bayanposta.

2003 anime, olsa asla düpedüz nereden açıkladı dönüşüm enerji gelir oluşturmak için çalışan simyacılar beceri yelpazesini dışındaki nesneleri bitkin sol belirtiyorsunuz bu enerjinin bir kısmını en azından doğrudan bedenleri geliyor. At anime serisi sonunda, bu enerjiyi kullanmanın açıklanmıştır dönüşüm aslında yola insan ruhunun enerji geçerek dünyamızdan simya dünyaya Kapıdan, inkar edilen eşit takas tamamen konsept.

İnsan ruhları bir sürü içerdiğinden bazı simyacılar felsefe taşı ister nedenlerinden biri, bir simyacı kendi başına üretmek için çok fazla enerji üretebilir.

+263
tg910 12 Mar 2012 10:21:33

Cevabı aldım ama Endonezya dilinizi ve bir Endonezyalı yayıncı açısından. Düzenlemek ve cevabım geliştirmek çekinmeyin.

Elex Media biri en popüler yayıncı şirketler için bir manga/manhwa Endonezya lisanslı birçok popüler manga serisi için on yıl gibi Naruto, Doraemon, One piece, Toriko, Hayate no Gotoku ve diğerleri. Elex Medya bir tartışma forumu olan sağlar manga okuyucu/meraklıları Endonezya kim görmek için ilerleme manga olur satılan Endonezya (planlanan/devam eden/etc).

Yönetici kim aldı denetimi forum da editör için çalışan Elex Media, yani cevap hepsi bu tartışma çoğunlukla bir web sitesi var aslında. Görünüşe göre, yönetici kullanıcılar hep aynı soru benzer:var

B mevcut kitapçılarda Manga olacak?

Manga C neden sonsuza kadar gelecek bir miktar aldı ? Son ses (e yıllar oldu.g D-Grayman, Katekyo Hitman)

Neden "henüz lisanslı almak Japonya'da popüler geri döndü" B Manga mi? Japonya bu manga yayınlamıştı bu yana 10 yıl geçti.

Bu yüzden bu benzer sorulara cevaplar için SSS bir sayfa ayırdılar. Bazıları OP soruya cevap verebiliyoruz.

Bir manga için BİLGİNİZE: Endonezyalı bir baskı 20.000 Rp civarında ($1.5 - $4.5) 50.000 Rp, Western edition 10 $civarında bildiğim kadarıyla maliyeti ise, ancak Batı kalitesi Endonezya edition daha iyi olur.

Yayıncı da "YASADIŞI" scanlations bahseder:

YASADIŞI dolaşımda PS: Hiç mangascan ile karşılaştır internet çünkü

(1) Yasadışı bir işlem izni olmadan anlamına gelir, açıkçası yasal kaynaklar daha hızlı.

((Yasadışı kaynaklar) 2) Mangascan karikatür dergilerinin her zamanki kaynağı değil sürecin uzunluğu yukarıdaki 3 tankoubon (bkz. paragraf karikatür Dergisi tankoubon için).

TL;DR

Yeni çizgi roman orijinal yayıncılardan lisans aldıkları en kısa sürede teyit edilebilir.


Qİ.01: yaptığında Endonezya'da Bir yayın Manga?

Hala süreci içinde, Japonya'da da (çizgi roman ile bir : Eğer (Forum veya Blog) haftalık program listede yoksa, bunun anlamı kesin tarih) ya da Endonezya'da sanatçı / Japon yayıncı, bu nedenle doğru bir şekilde haberdar olamaz.

İlgili Resim: enter image description here

Açıklama ilgili ilgili görüntü : Neden bu sonsuza kadar sürer için Japonca karar: Bu temel gerçek hikaye benim Japon arkadaşım, onlar gereken toplantılar için tartışmak zaman tutmak, bir sonraki toplantı! Uzlaşma herkesin önemli ama bu gecikmeler karar..."

Alınan : Evacomics

Çizgi roman yayınlama süreci nedeniyle birçok nispeten uzun bu işlemler orijinal yayıncılar onayını gerektirir, her bölüm için bu işlemi de. (adet çizgi roman), Japon çizgi dergi veya tankoubon formları, özellikle de çizgi roman Çizgi roman Dergisi, Endonezya sürümü "yayınlanan" ise, o zaman süreci ( Endonezya, "yakında" Çizgi roman Dergisi dahil edildi lisanslı olur bu başlık biraz daha uzun olacak. Endonezya ayda bir yayınlanan kendi çizgi roman Dergisi var. Bu çizgi roman Dergisi içeriğini sadece bir çizgi roman Dergisi başına bir bölüm görünür) birçok manga Başlığı sürü bir koleksiyonu vardı. Bazen başlık duraklar yayınlanmış olan, bilgili neden bu Japonya, çizgi roman ve yayıncı aktivite yoğunluğunu göstermek için Başlığı karşı).

Japonya'da birim arasında bir mola vardır kendisi, normalde bir 4-8 aylık ortalama, bazen daha fazla. Bu seri bağlı olarak nasıl bölüm başına kaç sayfa, Japon çizgi dergilerinde yayınlandı ve Japon çizgi roman Dergisi bağlı olarak haftalık yayınlanan, iki haftada ya da aylık. Eğer 32 sayfa 1 Bölüm 1 çizgi yaklaşık alır (Tankoubon / karikatür ünitesi için kısa) 200 Sayfa, 1 tanko 6 alır bölüm. 1 çizgi roman Dergisi sadece 1 Bölüm / ay yayınlanan, sonra ise en az 6 ay tankobon sürümü için toplanan yeterli malzeme yeni; ve en hızlı 1.5 ay eğer dergiyi haftalık olarak yayımlanmış. Ve unutmayın, bölüm 1, Sayfa 32, bazı çizgi roman olduğunu bundan sayfa sayısı daha az.

Bundan sonra, bu malzeme yeni bir süreç olacak lisanslı olarak Japonya'da bir tankobon. Japonya'da Bu yeni komik durum şu anda manga serisi olacak unutmayın

1 Trivia: sadece komik çünkü sürekli onay göndermek isteyen bir yayıncı olduğunu biliyor Musunuz panel rötuş olmalıdır olmamalı Bu kadar ilgili nesneleri onlar bir semilimeter belirtin.

Endonezya, Japon tankobon verildikten sonra, hammadde Endonezya'ya gönderdi ve hala burada işlenmiş, içeriği EN UZUN süreç olan her birim (, Japonya içeriği & kapak baskı / onaylanması) için beklerler Japon izni gereken yazdırılacak izin süreci de dahil olmak üzere. Bir kez izin var çünkü, her şey sorunsuz yapılır, Elex Media sadece 2-3 hafta süreç alır ve en sevdiği çizgi roman zaten tüm kitapçılarda ülke çapında yayılır.

2 Trivia: talep edebilecek bir yayıncı olduğunu göndermek için biliyor musun defalarca tek tek belli resimde görüntünün renk kontrolü için onay mı?

Ayrıca, Endonezya'da Japon yayıncı temsilcilik ve sorumlu yazı işleri müdürleri sadece 1 Başlık 1 yayıncı işleyemez, ancak diğer pek çok seri ve yayıncılar işlenir. Yayınlanan programın yazılar işlenmesi ve hazırlanması bu yüzden de iptal başka dizi. Elex her hafta ilgili belirgin başlıklar yayınlamaktadır düşün .. 200'den fazla başlıkları her ay yayınlanır. ^^

Ivır zıvır her çizgi roman etrafında anahat yapan editörler, çizgi kenarları böylece sonuçları Japon yayıncılar birinin standartlarına uygun olmayan bazı milimetre boyutunda bir mesafe olmalıdır kontrol etmek için sadece o biliyor musun?3:

Bazen de kendisi Japonya'da bir nedenle veya başka için durgun olduğunu, örneğin, (örneğin, Naruto gibi) araştırma için komik bir vakum, Tek Parça, vb çizgi roman vardır. (örneğin, Crayon Shinchan, Prenses, vb.) komik sanatçı / yaralanma, (örneğin, Topeng Cam, vb.) iç sorunları ve böyle devam eder.

İçin Batı Seyirci, onlar tartışılan bu iş parçacığı (Endonezya dili).

Anon: ... yalnız Japonya son hacmi yayımlandıktan sonra 2 ay içinde yeni tek parça hacmi serbest bırakmak komşu bir ülke görmek, 20 bin rupiah aşağıda fiyat ve daha kalın kağıt ile bir şekilde nasıl

bu bir önceki sayfada konuşuldu gibi görünüyor. Bu büyük ihtimal olabilir analiz bu iş parçacığı. Bu Endonezya'da da çevrimiçi korsan okuyun görülüyor tercih ya da ne, sonuçları satış Japonlar tarafından alınan yayın koşulu olarak (Tek parça) OP yayıncılar değil diğer ülkelerdeki gibi. Bu konu net OP bile yok Naruto karne 1/2 onun ulaşmak bile değil ve hala çok gerisinde Conan'ın karne Dedektif göre.

Her zamanki uygulama (sonra daha iyi bir karne onun Yen gönderdi, böylece döviz kurunu da etkiler), fuarı giderek Japonya'da öncelikli. Bu yüzden diğer başlıklar karşılaştırırsan dediğiniz diğer yayıncılar ile çok tersi olurdu ayrıca lisanslı Elex başlıklar diğer ülkelerden daha hızlı olur.

Diğer ülkelerde, komik Başlığı yayınlanmış olması da mümkündür yayımcı tarafından Elex, hangi kadar büyük olduğunu şu anda yayınlar 100-150 hakkında comics geçerli döngüsü ile yaklaşık 15 bin çizgi roman her ay. Eğer bilgi Bu web sitesinde, sayı başlıklar ele tarafından yayıncısı olan Elex (sadece 8,5%) çok az bu kadar mantıklı ki at Düzenleyicisi tarafından düzenlenen bürokrasi, toplam başlık ve süreci yayımcı daha ince, küçük bir kuyruk var.

BİLGİNİZE eğer izin işleminden önce, diğer pek çok işler vardır ki işbu Anlaşma, vergi ödeme süreci olarak kabul edilmelidir, malzeme satış gelirleri, teslimat, vb. süreç olmadığı başlık başına tüm toplu iş başına. :D

Komik başlık izni süreci örneğin olamam toplu Y boyunca işlenmiş olan çünkü bekleme süreci X işlenmiş başlık hangi çizgi roman II, III, IV, vs ile yine de diğer sıra süreç.

Elex Media F. A. Q sayfa

+226
alisochka 10 May 2018 01:28:08

Şahsen, Franxx Hayatım ağırlıklı olarak romantizm ve aksiyon ile ilgili olduğu için sanırım. Özellikle Hiro ve Sıfır İkisi arasındaki aşk hakkında konuşuyorlardı, bu yüzden Çıplaklık göstermek için gerekli olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca, Franxx Hayatım küçük çocuklar için değilse bile, bu tür ecchi olmadığı için Çıplaklık göstermek değildir.

+155
Eplkeyk 30 Nis 2014 14:28:56

İnsanlar nasıl mangareader.net ve mangafox gibi sitelerde kurarım.ben mi? Bu yasadışı değil mi?

+153
Romanzo Criminale 26 Tem 2016 08:34:30

Ne yazık ki, değil mi İzaya emretti onlara zarar Anri, hangi olayın meydana geldiği Akane ark.

Varona planlarını geldi ve Sloan onlara İzaya Orihara tarafından etkisiz hale getirmek için verilen başka bir iş söyler, ama öldürmek değil, Anri Sonohara

Bu nedenle, söz değildi, ama muhtemelen Saika çocukların kontrollü olarak Haruna Niekawa engel olmaz emin oldu.

Haruna Niekawa da Anri intikam istiyor ve Takashi Nasujima yerini öğrenmek isteyen bir başka nedendir. İzaya hem ona söz verdi. Yani İzaya Haruna verdiği sözü yerine getirmek için Varona kullanmak için mantıklı olacaktır.

+151
Seg bjkj 22 Tem 2015 07:30:43

Yara kardeşinin ismi hiç ortaya çıkardığı 2003 serisi, Kardeşlik, ya da manga. Yaratıcı, hem de Yara ve kardeşine isim olduğunu bir yerde okuduğumu hatırlıyorum, ama hiç görüşme resmi medya aracılığıyla ya da ifşa ediyorlardı.

+17
Sanach 23 Ağu 2019 18:54:56
Ben fushigi Yuugi: Gizemli Oyun Yuu Watase tarafından manga serisi.
+11
user100487 1 Mar 2014 01:00:23

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil