Hangi Teğmen sayma Renji değil mi?

Eğer Ichigo Ichigo 11 diğer Teğmenler ve 13 diğer Kaptanlar var onu mağlup bir şekilde mümkün olsaydı o zaman diyor bir duvara çarpıp sonra Ichigo 2 Sezon Renji mücadele zaman.

Kendisi de dahil olmak üzere Renji sadece 12 Teğmen ve 13 Kaptanları sayma gibi görünüyor. ilk başta en sonra muharebe yeteneği açısından lood ama o zaman neden eğer durum böyle olsaydı o zaman 4 Takım Kaptanı vardır ki, çünkü 4 Takım atlama olduğunu düşündüm.

Teğmen sayma Renji değil ve neden Teğmen ama Kaptan onların dışında mı yani?

İngilizce değinen Dub am I NOT:

+414
Zero Morph 7 Oca 2014 22:10:57
16 yanıtların

Son zamanlarda manga ve anime "Haç görüyorum" olduğunu fark ettim. Sadece büyük bir güç Shogun veya birisi Japonya kapıları kapalı ve aslında dış dünyadan izole Japonya kadar Avrupalılar keşfetmek için geldiğinde Japon halkı gerçekten bir kez İncil nasıl sevdiğini söyleyip, tarih öğretmenim hatırladığım kadarıyla Japonya Hıristiyanlar var sanıyordum.

(Tek Parça) Kirito ve Dracule Hawkeye toplantı yaparken, şu anda hatırladığım daha popüler bazı karakterler gerçek dünyada (SAO) Asuna Yuuki vardır.

Daha fazla araştırma sonra, Japonya sadece 1'i Hıristiyan olduğunu fark ettim.

Orada Japonya'da geçmek için başka bir anlamı var mı?

+955
user207064 03 февр. '09 в 4:24

Hem VN ve anime stres Michiru sahte sarışın.

Makina ve Yumiko doğal saç renkleri var.

Ama ne şu an itibariyle ... amane ve Sachi hakkında? Ben şu an itibariyle ... amane anne) nereden Kyoto bölgesi (yerli Japon nüfusu çok doğal Kızıl olduğunu sanmıyorum, ama neredeyse emin hiçbir insan pembe saçlı doğdu benim.

Bu sadece bir durumda "anime saç", ve biz sözde hakim bu iki saç renkleri (MST3k tarzı), ya da orada başka bir şey abou bu karakterler?

Ne saç rengi hakkında (@senshin işaret olarak gösterir yinelenen bir öğe olarak?

+918
vikag 18 Oca 2018 03:26:26

Manga serisi The Kurosagi Corpse Delivery Service (wikipedia linki) tarafından Eiji Ōtsuka, 5 ana karakter genç mezunlar bir Budist Koleji (özel yetenek ile ilgili için doğaüstü ya da cesetler.

Doğru manga Budist uygulamaları gerçek hayatta nasıl olduğunu merak ediyorum. Hikaye doğaüstü öğeleri bir yeri vardır, ama ölüye daha spesifik olarak atılması ve tedavisi, mantralar/dualar, giyim, vb.

Diğerlerinden daha fazla Budizm serisi canlandıracak bir mezhep/okul mu?

+864
Philip Fourie 7 May 2013 04:21:22

Sadece bu parçayı seçtim ve bir Guyver onun dışında bir ŞEY bilmez. Bir kalıp onun düşünüyorum. Bu konuda daha fazla bilgi bulmak gerçekten merak ediyorum. Herkes bana yardımcı olabilir? Teşekkürler!

enter image description here

+772
Parmjeet singh 10 Tem 2019 22:52:10

Anime tetik studio tarafından yapılmış Öldürmek la Öldürmek değil.

Soldaki adam çıplaklar Plajı kostümü içinde İnumata var: enter image description here

Sağdaki adam çıplaklar Plajı kostümü içinde Mikisugi var: enter image description here

+626
Crozen 6 Nis 2012 18:02:53

Shaman King serisi (ve daha sonra Anna) Hao bu gibi bakmak (veya Kouki) Zenki ve Goki adlı iki canavar kontrol altına almak için kullanılır:

Zenki and Goki from Shaman King

Bu hemen Zenki Zenki ve Goki olan "dan"hatırlattı:

Zenki and Goki from "Zenki"

Yani: her iki dizi arasında bir ilişki Var mı? (belki de yazarlar arkadaşlardı...) Ya da Japon mitolojisinde bir karakter Zenki mi? Ya da... ne başvuru arkasındaki sebep?

+553
Chetan Sachdev 12 Kas 2010 01:57:49

Blonde swordswoman wearing a highleg

Kızım bir garaj satışı almıştım, ama kim olduğunu bilmiyoruz. Birçok anime serisi bilmiyorum ve Google resim arama kullanarak bir maç bulamadım. Birisi benim o adı ve seri verebilir? Teşekkürler.

+528
user2424363 9 Şub 2015 17:31:24

İlk bölümde, Ryuk Shinigami dünya kesinlikle sıkıcı ve monoton bir noktaya değindi. Shinigami gün kumar ve uyuklayan harcamak, ve sadece hayatta kalmak için minimum öldürmek.

Özgürce insan dünyaya geçiş ve geri görünüyor. Eğer sıkıcı dünyalarında ilk etapta kalırlar neden herhangi bir neden olup olmadığını merak ettiriyor.

Potansiyel olarak insan dünyada istedikleri her şeyi yapabilirler - Shinigami dünyaya onları bağlayan bir şey var mı? Eğer gerçekten bütün gün kumar oynamak ve şekerleme isteseler bile, daha ilginç bir dünyada işe yarayabilir. Cehennem, Ryuk (gerçi tamamen gereksiz) yemelerini ve ne olursa olsun kendilerini zevk için mümkün olduğunu göstermiştir.

+442
Caio Kenup 11 Haz 2013 15:13:05

Lupin III TV dizisi izlemeye başladım ve ikinci serisi ile yolun bir kısmında değilim. Lupin-chan olarak Zenigata başvuruyor neden karıştı bir şey var mı? Gerekiyor baba ve "chan" genç kızlar veya kadınlar için bir sonek olduğunu sanıyordum. Bu lakabı ne anlama geliyor ve neden kullanır Lupin?

+216
azani 18 Eyl 2011 10:28:12

Göre Otaku Ansiklopedi: İçeriden Bir Rehber Altkültür Serin Japonya, Lum Invader gelen Urusei Yatsura ise muhtemelen ilk tsundere var (ve bu da potansiyel kaynak tüm moe)

enter image description here

Urusei Yatsura Lum 1978 ve soğuk dış (ama gerçekte nazik ve sevgi dolu olmak) ona Başlığı tahakkuk manga dağıtımı başladı.

Ancak, Sayaka Yumi gelen Mazinger Z (1972) görünür önceki tarih daha Lum, rağmen, halk desteği için Lum iddiası. Sayaka, genel olarak hoş bir karakter iken, ona aşık olmasına rağmen ana karakterin duygularına karşı kaba ve küstah olduğunu.

enter image description here

+153
Mustafa Gursel 10 Oca 2017 14:19:55

Göre ne ben okunan bir forum:

Ema Melek Egzersiz 70'lerde gerçek hayatta Melek Egzersiz döşenmiştir. Vücut geliştirmeci Tsushima Seiji, adı altında Mukimuki Adam (Kas Adam), gülünç mü Melek Egzersiz TV reklamı için bir tatlı tarafından yapılan Morinaga ve ayrıca diğer TV programlarında 70'li yaşlarında. (Morinaga maskotu bir melek ve Morinaga & Company Morinaga Taichirō kurucusu bir Hıristiyan olduğunu ve ABD'DE Batı tarzı şekerleme yapmayı öğrendim.)

İşte videonun orjinal Angel Egzersiz: https://www.youtube.com/watch?v=NpF9V3nQoK4

+89
Magic Bullet Dave 26 Mar 2013 05:51:36

Final Fantasy VII, bildiğiniz gibi, aslında bir oyun olarak başladı. Ya bir oyun ya da zaman ayırın ve birkaç taksit edilmiştir. Kronolojik olarak hikaye ile ilgili olarak, bir yıl Gelişiyle Çocuklarda olaylardan sonra bir oyundur. Bu denilen Final Fantasy VII - Dirge Cerberus. Vincent Valentine ana kahramanı bu oyun. Advent Çocuklara çok ilgili bu hikaye gerçekten dizi genel olarak bağlı, ama tam olarak değil.

+52
manojf 27 Tem 2010 08:53:36

Herhangi bir dönemde olan biten her şeyi kaydeder nasıl ve Gamamaru Magic Ball?

enter image description here

+49
AS1 12 Tem 2018 17:50:12

Demiqas oldu kısmının baskın taraf o oldu haberi tüm bilgiler olduğunu paylaştı boyunca grup. Üyeleri veya baskının tüm zindan düzeni biliyor mantıklı olur. Derinlikleri Palm bir baskını yapıldığını daha önce birçok kez ama asla ne kadar olacak tüm yol için Altın oda güvenlikli tarafından Kunie Klan.

Muhtemelen Shiroe beri bu sonuç, araştırma veya oda söylentiler yoluyla Felaketten önce zamanında gelmek mümkün olduğunu söylemek güvenlidir. Bu da not Shiroe arkadaş ile ReGan, ReGan ve bir çok geniş kütüphanede onun bertaraf edilmesi. ilan(Log Horizon Bayanposta)

+39
kkaarrll 9 Şub 2012 02:38:59

Tüm bölüm boyunca 8 Paranoya Ajan, "Mutlu Aile Planlaması", biz ana karakter için bu bölümü çalışırken kendilerini öldürmek ve başarısız şakşak-y moda, defalarca. Ölebilir gibi sonra üç, Fuyubachi En Eskisi, bir hap almaya başlar, aniden her neyse hapları önlemek için beklenen bir krizi geçiriyor gibi görünüyor.

... değil o hariç, ve sonra sadece iyi olur her şey gibi görünüyor. Aslında onun yerine hayattan zevk almaya karar vermişler gibi hala intihar hakkında konuşuyorlar, ama görünüyorlar.

Neler oluyor?

+20
ilyakam 18 Ağu 2013 19:02:14

(武道) Budou Japon dövüş sanatları anlatan Japonca bir terimdir. Budou oluşur kanji "bu" (武, ぶ), anlamı "savaş" ya da "savaş" ve dou (道, どう), anlamı "yol" ya da "yol."

Bu turnuva 天下一武道会 denir, (Göğün Altında) Dünya üzerinde kelimenin tam anlamıyla anlamına gelebilir "Tenkaichi Budoukai": "(en İyi) Dövüş Sanatları Turnuvası."

+17
Ahmedio 28 Eki 2014 10:08:57

Etiketli soruları göster