Kate'in kolye neden bir madalyon gibi önce gösterildiğinde bir anahtar oldu?

Bölüm 7 ikinci sezon (Boku wa Tomodachi ga Sukunai SONRAKİ yayımlanan 2013), Maria-chan'ın Kobato-chan bir hediye. Onun için benzer anahtar bir kolye vardı. Doğum gününde Kobato eşleşen anahtar kolye alırken Maria madalyon bir kolye almış olduğunu Kodaka söyledi Kate – Maria'nın ablası. Bu sahne sırasında, Kate kolye bir kolye olduğu ortaya çıkmıştır.

Ancak, (çok emin değilim) 11. bölümde Kate anahtar Kolyesi var maruz kaldı. Neden Maria ile aynı kolyeyi takıyor?

+899
Todor Karamalov 3 Ağu 2016 07:59:00
16 yanıtların

Öncelikle, Potara bir füzyon gücünü etkileyen faktörleri inceleyelim.

  • İlk belirgin faktör/ bölüm füzyon almak fitil eden karakter olabilir. Mantıksal olarak zayıf karakterler arasında bir füzyon Daha > için daha güçlü karakterler arasında bir füzyon için mantıklı olur. Örneğin, Goten ve Trunks arasında bir füzyon Zahmetsizce üstün gücü yüzünden Bankası Vegeta tarafından dövülmeden oldu.
  • Potara bir füzyon ek çarpanları yığınları. Füzyon ilk çıktığı Buu saga, Goku ona göre önemli ölçüde daha zayıf olan Hercule ile füzyon düşünür. Hala füzyon bazı yarar olduğunu kanıtlıyor. Daha fazla bilgi ilgili karakter Gokule olabilir gördüm burada
  • Sonunda Bölüm 114 olarak DBS, Shin bildiren bir füzyon arasında Android 17 ve 18 olabilir ideal olarak, onlar Uyumlu. Yani varsayabiliriz belki charaters arasındaki uyumluluk üstün bir füzyon sonucu

Olup olmadığı konusunda Kefla Vegito daha güçlüdür

  • Buu Saga gelen Vegito Kefla açıkçası daha zayıftır. Caulifla ve Kale Buu Saga dan Goku ve Vegeta daha güçlü. Dolayısıyla, mantıksal olarak Kefla daha güçlü olmak için mantıklı olur.
  • Yukarıdaki mantığa göre, belli ki Goku Siyah arc Vegito için Kefla daha birçok kez daha güçlü olması mantıklı olur. SSJ2 Caulifla en azından SSJ2 Goku/Vegeta karşılaştırılabilir. Diğer taraftan en azından Kale, SSJG Goku karşılaştırılabilir. Eğer Kale SSJB Goku yada Vegeta/ eşdeğer olarak düşünün bile hala Caulifla gibi bir fark açıkça Süper Saiyan Mavi yakın hayır yapmaz.
  • Bir sonraki ana faktör uyumluluk dayanmaktadır. Goku + Vegeta ve Kale + Caulifla arasındaki uyumun her iki durumda da, aynı ırk için de ait oldukları ve aynı cinsiyete ait olarak daha fazla veya daha az aynıdır ve gerçekten belirtmek için herhangi bir sebep değil mi Kefla karşılaştırıldığında, çok daha uyumlu bir füzyon Vegito için

Ayrıca, Kefla "UI Goku Öldürmek" kadar güçlü olduğuna inanmıyorum. Bu yanlış Krillin ve Roshi tarafından yapılan yorum kaynaklanıyor. Bu yorumlar sadece endişe dayanarak yapılmış ve Roshi ve Krillin açıkça güç Goku seviyesi konusunda bir fikir olduğunu düşünüyorum. Jiren ile Goku ikinci kavga sırasında, son Goku gördüğü en güçlü saldırı ve korkutuyor SSJB formu onun goku gücü olarak tanımlayan bir yumruk kullanır. Goku sonra bu yumruklar bir tank birkaç temel formu içinde birbiri ardına devam eder. Gelecekte başvurmak için bir ön değer Whis ifadeleri almak ve muhtemelen İmha Tanrılar tarafından Goku tarafından kullanılan güç seviyesi olarak yapılan açıklamalar bile çok Roshi & Krillin kavrayabileceği bir şey ötesinde çok daha güvenli olacağını düşünüyorum.

+856
MidiGlitch 03 февр. '09 в 4:24

Ben ne yazık ki cevapsız kickstarter için Santa Şirket. Öğrendim beri, üretimin güncellemeleri takip ediyorum ve destekçileri son zamanlarda dijital sürümünü yayımladı.

Her yerde dijital olarak projeye destek olmamasına rağmen film satın alabilir miyim?

+813
Patric Thysell 27 Eki 2014 16:04:15

İlk bir Uzumaki girmiştir çünkü nesile geçen oldu. Kendi içinde yin-yarım sızdırmazlık süre önce Mito Uzumaki, sonra Kushina Uzumaki, Dokuz sırasında Kuyrukları saldırı ve mühürlü olduğunu, Minato Naruto içine Dokuz Kuyruk yang-yarı kapalı.

Soyadı Namikaze Minato olduğu için onun içinde Dokuz kuyruklu'yu olmayan sadece Uzumaki üyesi olduğunu şimdi, Minato ve Naruto Dokuz iki Jinchuriki var-ve Kuyrukları da.

+752
Rebecca Woelfel 28 Nis 2015 05:33:21

Kül savaş Sabrina için bir Haunter kullanılan

tam olarak değil, (hiç bir Pokeball ile yakalandı gibi) Sabrina Kadabra karşı savaşmak için arkadaş Haunter Kül ama aslında hiç bir savaşta kullanılmıştır. kaçış Brock ve Misty onların gittin ve ilk kez bebek içine yakaladı ve çevrildi

Kül arkadaş vardı bir Haunter ile döndü. Kül rövanş için Sabrina meydan okudu, ama Haunter bu arada kayboldu vardı. Kül Sabrina öfke, gizemli bir adam tarafından bir kez daha kurtarıldı kaçmayı başardı, ama Brock ve Misty bebek dönüşmüş ve aynı durumda Sabrina'nın annesi tanıştıkları bir dollhouse, içine yerleştirildi.

Kaynak: Sabrina - Anime - Ana Serisi (5. Paragraf)

ve Haunter hala maçın ikinci yeniden kavga etmedi ...

Ash bir kez daha döndü ve maç sırasında, Haunter çıktı ve şakacı Sabrina alay etmeye başladı. Artık duygularını içeren başardı ve gülmeye başladı o kadar Haunter var antikalık Sabrina, memnun oldum. Bu geri birleştirmek için iki kişilik çekmesine neden oldu. Ash Pokémon savaş bağlantılı Sabrina ya da psişik olarak onun yetersizlik nedeniyle maçın galibi-kabul edildi, ve Marsh Rozeti kazandı. Haunter seçti kalmak ile Sabrina ve ailesi kavuştu.

Kaynak: Sabrina - Anime - Ana Serisi (6. Paragraf)

Sabrina kişilikleri bir araya birleştirilmiş sonra gördüğünüz gibi ve herkes Haunter Sabrina ve ailesi ile kalmaya karar restore edildi.

+718
nbren12 15 Mar 2010 23:05:00

Çocuklar Erwin yargıçla konuşurken mahkeme sahnenin arka planda çalan tema adını biliyor musunuz?

+702
Deaden Soul 2 Oca 2013 13:37:00

Bu eldiven aslında Senketsu bir parçasıdır. Eğer dikkatlice Mikisugi yandı Matoi evine gittiği Bölüm 3-geri dönüş sahnesi bakarsanız, Senketsu bulduğu bodrumda, eldivenin sol kolda olduğunu görebilirsiniz:

enter image description here

+660
Justin Lanoue 24 Şub 2014 01:04:02

Zanpakuto onun tekrar kapanmaya ya da Ichigo bilinmemektedir. Ancak, Zaraki Kenpachi farklı bir hikaye. Zaraki açıkça hiç Zanpakuto onun üzerine bir mühür koydu Devletleri, tartışma yeni bir seviye açılıyor. Zanpakuto almak Shinigami ortak katana devlet koyar unconsiously üzerinde bir mühür koymak anlamına gelir. Yazarak günlerce gidebilirim ama kısa cevap... Tite Kubo muhtemelen kapalı durumu bu Ichigo'nun Shikai daha iyi göründüğünü düşünüyor.

+574
youcantseeme 24 May 2013 16:15:43

Bu konuda neden unutuyorum, sen gelişmeye istemiyor muydu?

Pikachu şirin "serisi satış noktası parçası olduğunu tahmin etmek oldukça güvenlidir. Eğer Raichu dönüşmeye izin verirseniz, bu itiraz kaybettin.

Böylece yazarın bakış açısıyla, Pikachu evrim için hiçbir sebep yok. Anime, sadece gelişmeye istemeyen Pikachu olarak ifade edilmiştir. (Bir yerde Kül Lt. Surge alır olduğu bölüm.)

Yani evrim bir seçenek var mı? Evrim DEĞİL seçebilirsiniz senin pokemon?

Oyunlar, evrim neredeyse her zaman isteğe bağlıdır. Anime, biraz belirsiz.
Ama bu durumda Pikachu tamamen isteğe bağlı olan bir Gök Taşı ile gelişiyor. Eğer gelişmeye istemiyorsan, sadece taş kullanmayın.

+561
David Raybould 7 Ara 2018 00:44:40

Felsefe Taşı simya bir amplifikatör olduğu söyleniyor, bir simyacı mükemmel mutasyonu gerçekleştirmek için, eşit takas yasaları bypass sağlar.

Bu nasıl oluyor? Sadece senin kadar alabilirsiniz simya noktası değil mi?

+444
EconJohn 7 Şub 2015 06:51:39

Çünkü şu an onun sık kullanmak obito gücünü artık zor sık mangekyou onun için gerekmez mi senju klanının fiziksel enerji olduğunu hashirams hücreleri onu gömülü olduğu gerçeğini geliyor sanırım

+413
novosel 9 Haz 2012 23:53:18

Hangi şarkı 378 Naruto bölüm 20:00'de oynandı.

Şarkıyı bulamıyorum. Lütfen bana yardım edin.

+389
Harktrocity 28 Eyl 2011 08:39:23

İlk süper sayian Bardock babasıydı. Zamanda geri Vegeta gezegenini de gönderdiği Freza bu patlamadan gönderildi. Nerede (çok büyükler nasıl ldk) ve bu Freza büyükbabası bir araya geldiği süper sayians hikayesi geldi. Gezegeni yok ettikten sonra, tüm öfkesi ile, süper sayian oldu. Kaynak: Bardock

Açıklama benim kötü adamlarım yeterince iyi açıklanmış değil.

+374
baker9001 21 Nis 2018 14:12:16

Naruto wiki den:

Senpou: İnton Raiha bir arada kural 1: bilge tekniği, Yin ve Yıldırım Serbest Bırakın.

Kara Şimşek bir tipik Yıldırım serbest jutsu.

Dolayısıyla İnton Raiha ve Kara Şimşek birbiriyle ilişkili değil.

+366
Raj Bhagat 4 Oca 2013 07:05:40
Ya da sadece "C3-Bu" (ya da "Tokurei Sochi Dantai Stella Jo) "Stella Kadın Akademi, Yüksek Okul Bölümü Sınıfı C3"-Kadir Has Kōtō-ka Shīkyūbu" Ikoma ve Tomomoka Midori tarafından manga serisi.
+104
farincz 26 Oca 2018 21:00:40

Hiç bunlar kullanılabilir? En azından Dragon Ball Amazon video akışı, ama sadece SD olduğunu görüyorum.

Blu-ray bazı sahibiyim, ama dijital formatta yerine onlara sahip olmak güzel olurdu.

+94
Kingcj60 11 Haz 2013 21:05:43

Sadece 2 Psycho Pass izlemeyi şimdi bitirdim, bir Kamui Kirito biten gösterildiği bir izolasyon odası içinde duruyor neden acaba?

Açıkça Sakuya Togane ve Kamui birbirlerine ateş nasıl gösterilir: Kamui doğrudan bir hit alıyor, ve Togane, ölümünden birkaç dakika sonra kol sonuçta kendi kaybeder. Ben Kamui bu hayatta nasıl anlamıyorum...

Ending Scene

+22
spoekes 4 May 2012 12:09:07

Etiketli soruları göster