Ne bir cadı bariyer aralığı nedir?

Anime boyunca, bir cadının bariyer girdikten sonra, Sihirli Kızlar cadı inine ulaşmadan-struture gibi bir labirent içinde uzun bir yol Seyahat görülür. Cadıların yuvalar genellikle geniştir. Bölüm cadı al örneğin 3, Homura dönüşen cadı tarafından kovalanan varken solucan, solucan bariyerin içinde inine çok geniş olduğunu söyleyebiliriz sığınağı, içinde oldukça küçük olduğu gösterildi.

Bir cadının bariyer aralığı nedir? Cadılar ve kendi engelleri üzerinde tam kontrol var mı?

+910
Alvin Hariz Hermawan 19 Eyl 2018 20:13:20
25 yanıtların

Vikipedi iki listeleri hakkında gişe bombaları ve en yüksek hasılat yapan film. Neredeyse her film sayfasında Vikipedi, orada iki değer: bütçe ve gişegösteren bir film ne kadar masraf ve ne kadar verim.

Orada anime için böyle bir şey, ev videoları, dünya çapında lisans ve/veya Mağazacılık düşünüyor?

+984
Dercni 03 февр. '09 в 4:24

Bu sayıları "an düşünce daha" olabilir bence. Evet, Hawkeye demokratik bir deneme söz etmiş, ama (soru belirtildiği gibi) bahsedilmektedir sonra tekrar gündeme değildir.

MANİSA evrende belki de:B bir deneme aslında yola gitti, ama seyirciye anlattı ve böylece bu konuda duymadık olayları sonra oldu.

Ayrıca, Mustang serisinin sonunda Babası ile doruk kavga sırasında kör olduğunu hatırlamak zorunda. Gelen wiki, devletler:

Babası ile savaş bittikten sonra, Roy tıp merkezinde tedavi gören, Dr. Knox ile konuşuyor. Sakatlık onun doktora bildirmelidir. ve emekli olduğunu belirtiyor. Grumman için Führer unvanını geçirmeye karar verir. Knox Dr. Marcoh onu aramakta olduğunu bildirir Roy ve Roy doktoru getiriyor. Roy görme yeteneğini yeniden kazanmak için kullanabileceği bir Filozof Taşı olduğunu Marcoh Roy bildirir. Hangi (Filozof Taşı ruha atıfta) ve İshvalans birlikte çalışabilir bir planı var Roy başlangıçta reddeder, ama Marcoh söylüyorlar. Marcoh Roy İshval politika değişiklikleri şartıyla taş verecek diyor, İshvalans vatanlarına dönmek ve İshval bir doktor olarak yaşamak (Marcoh) ona izin verir. Roy talepleri Marcoh kabul eder.

Ya Mustang (körlük) yeni engellilik ile yaşamak, ya da iyileşmek ve savaş suçları için daha önce sökülmüş ve tahrip İshval toplumu yeniden inşa ederek telafi edebilir. Bu gerçek bir deneme önlemek için yeterli olacağını ya da bu cezaların Mustang savaş suçları için yeterli olduğunu düşünüyorum, ve belki de anime/manga yazarları hissettim.

+873
Mario Parra 8 Nis 2012 13:34:49
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Başlık belli ki Edward Elric adı Simyacı durumdur, ama ne kelime "anlamına Fullmetal" mu? Anne dilimde dub ile iki seri izledim, ve o, Ed Çelik Simyacı "diyorlardı. (İngilizce Tercüme)

+873
Thejamc 20 Kas 2014 12:10:51

Goku daha Dünyaya gönderildi ve bırakıp ağlamaya yaşındayken ailesini görünce bir bebek daha bir çocuk gibi olduğunu görüyoruz yaklaşan film Dragon Ball Süper Artışı yeni fragmandan bu kadar. Goku amnezi acı ya da geç bu olayları hatırlamak için çok genç olduğunu?

+864
rednsk 28 Nis 2016 17:37:31

Aşağıdakilerden biliyorum

 • Kızlar için Saint Michael Okuldan çiftlerin sahip 12 Görsel Roman

 • 1 Görsel Roman hemşirelik okulunda farklı bir çift ile ayarlayın

 • (Hanahira!) Her Yaştan görsel bir Roman bu gençler odaklanan Saint Michael

 • Reo yerine çevresindeki diğer yolu da, onu hasta ve Mai ziyaretler alır (Fark)Reo ve Mai ile 3. Görsel Roman uyarlaması olan bir OVA, sonra Mai Reo onu yakalamak sonra hastalanıyor

Şimdi bir süre önce bir manga bir görüntü gördüm Görsel Romanlar nereden bakıyordum ve ona Yuuna Matsubara vardı ama emin değildim eğer yapılan fan olsaydı ya da resmi bir manga (bana görüntü yok, bunu indirmek istemedim ama Yaprakları' Bahçe veya Yuri Proje ile gördüm sanırım), bu yüzden diğer medya Sono Hanabira serisi bir yana Görsel Romanlardan listelenen (ve OVA) ait ne merak ediyorum?

(İş İçin Güvenli Değil)iş ortamına uygun olmayan olabilecek bir şey unutmayın lütfen

+838
lerrusya1511 16 Ara 2017 12:55:13

Paketi veya Pakku, Emilia için sözleşmeli bir ruhtur.

Kimliğini Kraliyet seçim konuşması sırasında ortaya çıktı. (anime kısaltılmış olan) konuşması sırasında Roswaal büyükleri birkaç tahrik tahrik nereye Subaru ve onun bir yarısı olduğu için şövalyeler, Gümüş saçlı elf.

Paketi, tehlikeyi ve Emilia'nın perişan, ortaya çıktı ve tüm mahkeme dondurmak için tehdit etti.

Büyüğü görmek ve Pack (eski ve güçlü olma vadede) Dört Büyük Ruhlardan biriydi: kim tanımak sonra gürültü durdu, Canavar dünyayı yok etmek için (serinin pek çok dinsel karşılaştırmalar) oluşturuldu kim Sonsuza dek Donmuş Toprak sonu, başlık temelde mahşerin dört atlısı için bir karşılaştırma yapar.

Birkaç yıl serisi başlamadan önce, Paketi genç bir Emilia buldu ve onunla bir anlaşma/sözleşme yaparak onun için dünya ve bakımı yok amaçlanan planını durdurma kararı aldı. Böylece yanlışlıkla ona göre dünya yıkımı durdurma.

Yedi yıldır, Paketi bir baba gibi Emilia umursamadım, bir baba gibi onun giyim, saç, konuşma ve görgü seçimi. Geceleri görünen o ki 18 bölümde gördüğünüz gibi 07: 00-17: 00 görünüşü de sözleşmenin bir parçası oldu.

Emilia ölüm kaderinde olan o Paketi dünyayı yok etmek için devam etmek için, bilerek neden olur, ancak, mevcut usta silahşör Kraliyet Koruyucusu Ejderha Volcanica yoksa onu sona erecek Reinhardt bu.

+812
Abrylonn 4 Ağu 2013 23:43:17

Hiçbir sorunuza cevap canon var. Şu anda Naruto sahnesinde var gibi kuyruklu canavarları biyolojik çakra yaratıklar, ve (10 Kuyruklu) bir varlık sonra yapay olarak ayrı bir varlık numarası bölündü Ay oldu gövdesi (ayrılmış çakra vardı çünkü varlık haline geldi. Genel olarak varlıklara dayalı bu yaratıklar herhangi bir (ya da çakra) organik cinsel üreme için benzer herhangi bir şekilde kendilerini yeniden bir gösterge yoktur.

Eğer sen sormakla ilgili kitsune gibi bir kavram gerçek Japon folklor (ki temeli için Kishimoto bu kuyruklu hayvanlar), sonra cevap: kitsune vardır olarak bir tür yokai ya girip, kim olursa güçlü ve bilge kadar, kabul formunun bir insan (genellikle sınırlı bir Güzel kadın). Aşık bir insan evlenip çoluk üreten güzel bir kadın kılığında tilki bir çok hikaye vardır.

Gerçek hayat Sengoku genel Takeda Shingon karısı Suwa Koi kötü niyetli bir tilki ruhu olduğuna inanılıyordu, ve Takeda Katsuyori onu doğurdu. Heian döneminde Abe hiçbir Seimei de bir tilki bir çocuk olarak kabul edildi.

Kaynaklar:

 • Japon Mitolojisinde Ashkenazy, Michael "Kitabı." 2003.
 • Yabancı Japonya Hearn, Lafcadio "Söylentiler." 2005.
 • Turnbull, Stephen. 647 "Nagashino." 2000.
+806
Zembron 28 Eyl 2016 17:55:02

Bir Q&A oturumu arasında yazar Kawahara Sigara ve Heathcliff (Kayaba Akihiko) 2005 (sırasında web Roman dönemi için bir plan karakter), Kayaba Akihiko dedi "kazanılmış bir çok ilham gelen [Büyücülük]".

S. olsan, hangisine en çok sevdiğin oyunlardan biri, söz senin için sorsam?

A. edersen kenara gelen SAO, o olurdu Büyücülük, bir oyundan çok uzun zaman önce. Ondan çok ilham aldığım.

Dolaylı olarak onun ilham kaynağı onaylamak için Kılıç Sanatı Online VRMMORPG tasarım ve geliştirme arkasındaki adam olarak Kayaba Akihiko konumunu borçlanma yazar olarak kabul edebiliriz.

+719
Ionut Sbirnac 31 Mar 2015 23:31:08

Bu yüzden geçiyor ve eşim ve fark bir şey Dragonball Z rewatching ediyorum. Bir Goku SSJ olarak Freiza savaşırken, lav içine Kral Kai geçirmeniz sürecinde Frieza ve yardımcılarını öldürdü" o "herkes geri getirmek için gönderilen alıyor.

Bu yüzden ilk sorum şu:

Goku şu an öldü mü? Aşağıdaki gibi olaylar gitti gibi görünüyor:

 1. Kral Kai geçirmeniz başlar
 2. Goku lav girer ve ölür.
 3. Goku hayata Kral Kai dilek tarafından hazırlanmıştır
 4. Goku tam güçlü daha çok çıkmaza gelince (nihayet bu olaylardan önce Freiza vs üstün olan)enerji ve

Bu beni, sanırım bu Evet Goku öldü ama sonra bu ortaya bir komplo delik olarak dileği ile dünya Ejder toplarını bir ifade birçok kez olması mümkün değil diriltmek birileri canlandı onları önce. Evet zaten Goku Vegeta / Nappa arc için tekrar gündeme geldi. Arsa delik?

İkinci soru:

Yukarı Namek darbelerden sonra birisi geri temelde öldüler ve bu senin Namek gittiğinden beri geri dilemiş olabilir ama daha sonra Goku Vegeta Dünya'nın kontrol etmek için geri merkezden biri dilek olabilir Devletleri ve sonra hayata geri istediğini her yerde görünür olmasını diledi olsaydı Kral Kai tarafından söylenir.

Bu yüzden 3 dilek takip ediyorlar:

 1. Krillin Dünya'nın onay istediği için istasyonda sor-
 2. Keşke hayata geri Krillin. Kurallara göre iş gibi görünüyor.
 3. Keşke hayata geri yamcha bulma'yı. Bunu kontrol etmek için olmasını diledi istasyonu da yok.

Bu yamcha bulma'yı "güvenli bir yerde olduğundan" mı? Neden mi, çünkü onların ihtiyacı iki dilek gibi yaptılar ile Krillin?

BİLGİNİZE, birçok belgelenmiş hikayede boşluklar var bilmeme rağmen, ve çok yukarıda mantığım yanlış olabilir, ben kaçırmış olabilirim şeyler öğrenme ve en azından tartışmayı severim

+718
REIMAGE902 11 Kas 2019 18:19:32

O zamanlar sahte bir karavan. Gori-sensei bunu yazmadım. Ep.305 ancak, canon olduğunu.

+631
user190964 11 Ara 2017 21:17:50

Aria the Origination DVD1

Aria bir bilim kurgu ve dilim hayat manga tarafından Kozue Amano. Neo 24. yüzyılda-Aqua Venedik'in (bir kopya) Venezia (değişmiş bir Mars) ayarlanır. Dünya rütbe Undine terfi etraflarında, bu arada eğitim keşfetmek gibi üç genç gondoliers izler.

Bu etiketi kullanmak için hem Aqua ve Aria manga serisi olarak tüm anime serisi: Aria Animasyon, Aria Doğal, Aria the OVA: Arietta, Aria Kökenve Arya Avvenire.

Daha fazla bilgi için, bkz: Aria Vikipedi.

+627
cineista 22 Şub 2016 19:04:24

Aslında bu bulgu sona erdi; 416 bölüm, Form uçları ile savaşta.

+618
Chris milne 7 Mar 2014 16:35:15

Teknik olarak, liste her şeyi animasyon çizilen Geleneksel El kullanılan anlamda bir plan değil. Bir arka plan statik bir görüntü ve hareket eden her şeyi ayrı bir katmanda olduğunu. Tek bir atış birkaç kat olabilir. Çiçek yaprakları sadece karakterler gibi animasyon, örneğin, kendi Katman geliyor.

Sanırım ne demek olduğunu çevre çekimleri.

Ancak, bu CGI ile daha karmaşık bir hal alır. Su damlacıkları alıntı örnekleri CGI ile yapılan; kamera çok etkili eğim ne kadar (kısmen var) çekildiler el değil. Benzer şekilde, yansıma çizilmiş animasyon ele alarak ve CGI elemanları-su bazlı yüzey tarafından yapılır.

Göster zaman atlamalı geleneksel katman tersine bir hiledir. Ön plan katmanı gökyüzü tamamen animasyonlu bir katman iken ağaçlar gibi çevresel nesneler meydana geldi. Bu bulutlar çizim ve Güneş, her kare, ve sadece bir katman üzerinde ağaçların bulunduğu bir arkasında olmak biri.

Eğer AE ile "After Effects kastediyorsan, Japon animasyon endüstrisi genellikle özellikle anime sektörü için tasarlanmış, RETAS Pro gibi yazılım kullanır. Bazıları tek başına iken iş akışı içine entegre edilebilir. Ama eğer bir etkisi bilgisayarda oluşturulan ise, genellikle CGI olarak sınıflandırılmış, su damlacıkları gibi, kullanılan araç ne olursa olsun değil.

+548
hillct 16 Eki 2019 00:29:20

4. sezon Hidamari Sketch, Petek, orada sahneleri orada bir grup numaralarını (ve bir HK ile bir "Petek" sembolü) arka plan. Bu rakamların bir anlamı var mı? (Bazen flash kart "tarzında" Bakemonogatari, başka bir Stüdyo Mili üretim sırasında gösterilen) üretim kesintileri ile ilişkilidir?

Örnekler:

Bölüm 1: enter image description here Sağ alt köşe: HK 01105

Bölüm 5: enter image description here Sağ alt köşe: HK 05274

Bölüm 6: enter image description here Sağ alt köşe: HK 06333

10 bölüm: enter image description here Sağ alt köşe: HK 10133

Bölüm 12: enter image description here Sağ alt köşe: HK 12074

Eğer herhangi bir cevapsız eğer ben emin değilim, ama 2 haneli bölüm numarası ve başka bir 3 haneli gibi görünüyor. Ayrıca, Hidamari Sketch değil emin eğer bir önceki sezon bu vardır, onları görmeyeli epey oldu. Bunu değiştirmek için görünmüyor bu rakamlar diğer dizeler, ne anlama gelir?

+530
V Jain 29 Şub 2012 23:54:35

Ya da bir ejderha tarafından yetiştirildik çünkü temelde gerçek Ejder avcıları oldukları için Avcılar var ejderha tüm İlk ve Üçüncü nesil aşıyor. Şimdi artık yakalamak ve Ejder avcıları öldürmek böylece aştığı için geleceği güvenli, kızı, Carla dahil olabilir sahte bir misyon oluşturulan extalia Kraliçesi. Daha sonra ben earthland için gönderilmedi bu bir ejderha avcısının bir yardımcı oldu sadece aşan Gajeel Natsu ve Happy ve Carla ile Wendy kıskandığı için onun Yardımcısı yapan Panter Lily, değil.

+495
Evmorov 17 Haz 2011 17:31:42

Zırhı ve saçları yakalandı o da çok yakında Madara tekrar canlanmış gibi, Sasuke onu ve taramaları Amaterasu kullanılan görünüyordu. Siyah alevler kayboldu ama, bir sonraki taramaları gösterdi.

Bunu nasıl yapabildi? Onu absorbe ediyor önermek rinnegan yoktu. Eğer öyleyse, nasıl kaçmayı başardı?

+366
Ihoren 12 Nis 2016 12:21:00

Ek için Kız cevabı, burada ise SBS nerede Oda temelde bahsedilen aynı Kız yaptı.

Okuyucu: Oda-sensei, ben merak ettim; bir de Tilki Gümüş Tilki Noro Noro no Mi Logia türü, türü Paramecia veya Zoan türü? Cevabınız tuvaleti kullanmak için çok endişeli, bu yüzden acele edeceğim.

Oda: bir Paramecia (insanüstü) yazın. Logia (doğa) türü tamamen farklı bir şey içine vücutlarını açabilirsiniz. Zoan (hayvan) türü hayvanlar dönüşebilir. Her şey bir kenara bu ise ilişki içine Paramecia (insanüstü) kategori. Ancak, kendi vücutlarını değiştirmek de bazı Paramecia vardır.

Oda gerçekten de bunu doğruluyor Logia ve Zoan olan belirli bir Şeytan Meyvesi, ama her şey başka olurdu kabul insanüstü ve toplu içine kategorisi, demek ki mantıklı bunun için en büyük kategori.

+363
Dmytro Sirenko 30 Ağu 2019 11:38:55

Pan ve Bulla asla Süper Saiyan gitmek için teşvik vardı ve o anda kadın bir Süper Saiyan nasıl göründüğünü bilmediğini Akira Toriyama belirtti çünkü hiç GT Süper Saiyan gitti zaten. Şimdi kadın Süper Saiyan var bu yana, Caulifla ve Kale, Toriyama Pan Süper Saiyan yapmak mümkün olacaktır. Özellikle Goku Süper Saiyan Tanrı gitmek için ayin yaparken tüm bu güce maruz kalmıştır bu yana, kesinlikle Süper Saiyan gidebilir.

-Saç gibi sarışın Süper Saiyan olduğunu Videl kendini o kadar güç oldu. O sarışın saçları vardı onun içinde Pan ondan ve enerji çevresindeki tüm enerji Süper Saiyan ama muhtemelen gitmedi Videl kendini. Toriyama şimdi Süper Saiyan Saiyan kadın gitmek için bir yol var. hem Pan ve Bulla Süper Saiyan gitmek mümkün olacağına inanıyorum. Bulla doğrudan Vegeta kendisinden geliyor bu yana daha yüksek bir şans var ve Goten, Trunks, Gohan ve yarım Saiyan yarı insan olacağına inanıyorum. Pan sadece bir çeyrek Saiyan gibi olduğundan Süper Saiyan ulaşmak onun için zor olurdu. Bu Pan ve Bulla sadece Goku, Vegeta, Trunks, Goten, Gohan, Cabba, Caulifla ve Kale gibi Süper Saiyan gitmek için yeterli potansiyel daha var inanın ben ve inanıyorum. GT Goku Jr bile Süper Saiyan gitmek başardı ve diğer kırmalar daha az olan bir Saiyan 1/16 gibiydi.

Eğer Toriyama eğer sadece asla bilemeyeceğiz sonra ne olursa olsun kendisi için Dragon Ball Z ve sonunda nihai sonu terk etmeye karar verirse Süper Z biten geçmiş ya gitmeye karar verirse tüm bağlıdır. Özellikle anime bütün amacı, oyuncaklar ve video oyunları gibi mal satmak olduğundan Z biten son gittikleri umuyorum. Oyuncak bilmem ama yakında çıkacak olan 2 Xenoverse gibi oyunlar ve yeni Fighterz bir ton para onları yapmak olduğunu biliyorum. Ve Bandai Büyüleyici bir yana o bir ton para kazan olduğunu biliyoruz daha Xenoverse oyun olacağını söyledi kendileri. Anime ve manga devam etmek için bir bütün olarak serisi hayranları olarak bize bağlıdır. Sadece Dragon Ball destekleyen mümkün olduğunca uzak tutmalıyız.

+262
yolo 29 Ağu 2011 01:01:31

Bunun için belirtilen net bir sebebi olduğunu sanmıyorum, ama kahramanlar MHA dünyada olması gereken şey: sadece polisler değil, daha fazla bir şey onlar ile ilgisi var sanırım.

İnsanlara ilham vermek zorundalar

MHA, birçok çocuk, büyük olasılıkla, kahramanlar idolised vardır, tanınmış kişiler olarak onları gördükleri gibi birçok kişi kahraman gibi görüyor demek ki kendilerini profesyonel kahraman olmak.

Bu davranışları, onların hayranları davrandıkları gibi, tüm bir kahraman nasıl algılandığı üzerinde bir rol oynar, başka bir kahraman daha iyi ya da daha kötü ise o olacaktır. Ve birden çok kez görüldüğü gibi, Çaba davranışı o kadar iyi değil. Bazı insanlar bir kahraman için daha kötü daha yakın olduğunu bile söyleyebiliriz (Heck) büyük bir kahraman gibi onu göremeyeceği bir neden göremiyorum.

Sadece olayları çözmek daha başka şeyler yapmak gerekiyordu

Tsuyu staj yapmak için gittiğinde, kahramanlar her zaman yakalanması kötü adamlar, devriye su, devriye sokaklar, vs vs alakası olmayan başka şeyler yapıyor olabilir miyiz.

Mesela, hızlı bir şekilde insanların ton tasarruf edebilmek için bilinen iken kurtarır bir kahraman olmanın önemli noktalarından biri daha var, ve, (ve kişilik) Çaba yeteneğini de en iyisi o ne bir felaketten kurtarma insanlar (ateş gerçekten en kötü durumlarda uygun değil) olmayan ücret isterdim.

Olay sayısı, yerçekimine karşı

Hiç de zayıf olmadığını MHA en olayı çözdü ise, onu iş yerinde gördüğümüz ise bu olayın ciddiyetini bilmiyoruz, biliyoruz, çok yüz adi suçlular içeren küçük olayı çözmüş olabilir.

Çalışmaları tek bir alanda en iyisi çünkü o kadar kısa, o bir numaralı kahraman değil sebebi ise, Tüm gücü başka her yerde.

+245
Need Solution 25 Ağu 2019 06:19:10

Psyren manga cover

Psyren (stilize "PSYЯEN") bir shounen manga yazan Toshiaki İwashiro izler Yoshina Ageha (bir lise öğrencisi) kim seçti katılmak oyunlar gerçekleşecek dünya "Psyren", bir çöplük dolu canavarlar adlı bir Tabu.

Manga Aralık 2007'de serileştirme başladı ve 16 birimleri için 2010 Kasım ayına kadar devam etti. Kuzey Amerika'da Viz Media tarafından yayınlandı.

Daha fazla bilgi için, bkz:

+235
VEE 4 Ağu 2012 09:40:16

Roel van Uden cevabı çok doğru. Ancak Ryou Fujibayashi ile ilgili.

O Kappei yolu sonunda onun dışında iyi sonu.

Ben de buldum bu yararlı bir site: http://soukyuu.emevas.net/CLANNAD_guide.html

+213
Kainix 15 Nis 2018 02:54:26

Bunun arkasında gizli bir anlam olduğunu sanmıyorum. Benim görüşüme göre, kararlılık gösteren sadece bir poz olduğunu. Ayrıca bir selam kullanılabilir. Örneğin, "klasik" kılıç bir selamlama bu gibi görünüyor:

Olimpiyat ateşi de bu şekilde yapılır:

Bu poz dahil sadece, özel bir gizli anlam demek olduğunu söyleyebilirim. Ve evet, aynı zamanda güzel görünüyor.

+208
Manuel Sevilla 7 Ara 2018 05:28:12

Hiç klanını yeniden Sasuke gerçekten ciddi mi?

Geri Uchiha klanı, her iki nüfus ve prestij oldu ikinci Sasuke iki büyük yaşam hedefleri başından beri Bu Naruto serisi. Şimdiye kadar 700 ile, 20 yıl katliamdan sonra, sadece tek Uchiha bir varis üretmek başardı. Eğer Sakura dahil edersek, bu süre içinde sadece 2 ek Uchiha var! Verilen son derece tehlikeli shinobi eğitim rejimi ve genel olarak riskli yaşam tarzı değil bu pervasız güvenmek Sarada tek başına taşımak aşiret hattı, özellikle verilen sayıda çocuk yaptı ihtiyacımız oluşturmak için en az uygun nüfus (MVP): sürdürülebilirlik düzeyleri için vertibrate memeliler genellikle yaklaşık 500 ila 1000 şahıslara verilen orada bir bütün köy Konoha için yakınlarıyla birlikte olalım mı cömert ve söylemek sadece %5 numarası olacak gerekli (25-35). Eğer öyleyse, o zaman Sasuke Eğer gerçekten (kim, bu her doğum oranı yakınlarındaki devam ederse, Uchiha klanı tamamen 2-3 nesil içinde geri gelir) 12 çocuk sırasına sahip olmalıdır. Okuyucular için kullanılır ne olacağını çağdaş Japon aileler en fazla bir ya da iki çocuk üretmek için yaygındır biliyorum, ama bu eski/farklı Boyutlar Japonya!

Tam olarak ne bekliyor?

(Belki de Shin plaka yerine, ya da Orochimaru Uchiha tüp bebek, haha bir ton yapma adım olacaktır!)

+165
cardifilm 1 Eyl 2017 00:06:51

Cevap ilk soru, Goku asla ölmez bu Frieza Saga

Bu sorun, esas olarak orijinal manga anime birkaç değişikliklerdir. Manga temelde, Freeza Goku aniden dalar ve okyanusa(hayır lav) onu bayıltır ve tüm bu zaman aralığında, Shenron dileklerini denir ve Goku bu arada ortaya çıkar ve Frieza mücadele devam eder. Anime, bir kaç değişiklik yaptılar ve isteği yapıldığında tesadüf Goku lav dışarı çıktı onun olduğuna inanıyorum. Ayrıca bu teknik olarak dolgu ve asla Goku Frieza Saga ölür ve eğer olsaydı bile, zaten Raditz ile mücadele sırasında Saiyan saga başında öldürüldüğünde kurtarmış gibi canlandı olamaz.

Yamcha bulma'yı dünyada ölürken ikinci sorunuza gelince, Krillin Namek öldü.

Yani bu mutlaka delik arsa değil.

+139
nibaltaahirabitar 8 Eyl 2018 09:00:51

Orada dublajlı anime için yasal streaming hizmetleri vermek web siteleri var bilmek istiyorum. Death Note ve Fullmetal Alchemist izlemek istiyorum dizi arasında, ama gerçekten tüm mevsimler görmek istiyorum.

+12
Sean Carmen 1 Eki 2014 05:45:48

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil